Şarkılar Bizi Söyler programı saat kaçta, hangi kanalda? Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel programı bu haftaki (31 Aralık) konukları kim?

Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yılbaşı özel bölümü ile ekrana geliyor. Müziğin, eğlencenin ve sohbetin bir arada olacağı Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel programına birbirinden ünlü isimler konuk olacak. İşte 31 Aralık Şarkılar Bizi Söyler konukları...

TELEVİZYON

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor.

Geçtiğimiz hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konukları da birbirinden başarılı isimler.

Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, her hafta farklı bir sanatçının şarkılarını tema ediniyor.

Cumartesi akşamları ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler programında bu hafta akustik şarkılar seslendirilecek. 

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla Kanal D ekranlarına gelen müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni sezonunda da izleyicisine keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

31. bölümüyle yarın akşam Kanal D ekranlarında yerini alacak olan Şarkılar Bizi Söyler'in yeni bölüm konukları, izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Her hafta ünlü isimleri ağırlayan ve izleyicisine nostaljik anlar yaşatan programın yeni bölümünde kimler gelecek merak ediliyor.

Peki, izleyiciyi müziğe doyuran Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta kimler var? İşte, 31 Aralık 2021 Cuma Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm konukları...

31 ARALIK ŞARKILAR BİZİ SÖYLER KONUKLARI KİMLER?

Yapımcılığını Polat Yağcı ve Poll Production'ın üstlendiği, Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler, 31 Aralık 2021 Cuma akşamı, yılbaşı özel programı ile izleyiciye keyifli dakikalar yaşatmaya geliyor.

Her bölüm farklı bir sanatçının şarkılarının konu edinildiği programın bu haftaki bölümünde Uzun Yol Şarkılar söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları; Hande Yener, Uğur Aslan, Cengiz Kurtoğlu, Kibariye, Coşkun Sabah, Resul Dindar, Harem, Özgür Can Çoban, Ömer Faruk Bostan, Rumeli Orhan & Kemal, Ankaralı Coşkun ve muhteşem oryantal şovlarıyla Elmira Dans Grubu konuk oluyor.

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Bölümü ile ekrana geliyor. Müziğin, eğlencenin ve sohbetin bir arada olacağı Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel bölümünün konukları 31 Aralık'a kısa bir süre kala açıklandı.

Programın bu çok özel bölümüne, Türk Pop Müziğinin kraliçesi Hande Yener, Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Aslan, Arabesk Müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Arabesk Müziğin güçlü yorumcusu Kibariye, Türk Müziğinin usta bestekârı Coşkun Sabah, Karadeniz Müziğinin sevilen sesi Resul Dindar, başarılı perküsyon grubu Harem, Türk Halk Müziğinin özgün sesi Özgür Can Çoban, “Erik Dalı” türküsü ile dillerden düşmeyen isim Ömer Faruk Bostan, Balkan Müziğinin sevilen isimleri Rumeli Orhan & Kemal, Ankara havalarının vazgeçilmez ismi Ankaralı Coşkun ve muhteşem oryantal şovlarıyla Elmira Dans Grubu konuk olacak.

31 Aralık Cuma akşamı izleyicisi ile buluşacak olan programın sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici izleyicileri nasıl bir programın beklediğini ve yeni yıl dileklerini şu sözler ile dile getirdiler:

Sibel Can;

2021 bizim için harika bir yıldı. Şarkılar Bizi Söyler pandemi ile beraber başladı ve herkesi evlerinde son derece mutlu etti. O süreçte insanlar o kadar sıkılmıştı ki, bu programla onlarla bir arada olmak bizi gerçekten çok mutlu etti. Çok da güzel tepkiler alıyoruz. Onun dışında konserlerimiz de çok yoğun geçti, kısacası 2021 benim için çok güzel geçti. Herkese şimdiden iyi yıllar diliyorum. Her şey inşallah herkesin istediği gibi olur.

Hakan Altun;

Yeni yıla yakışır bir program yapmaya çalıştık. Yılbaşını evlerinde geçiren tüm dostların programımızla keyifli anlar yaşayacağını düşünüyorum. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Biz programa pandemi döneminde, ne yazık ki müziğin sustuğu bir dönemde başladık. Bu sayede hem kendimiz beslendik hem de izleyicimizi besledik. Benim hep dualarımda önce sağlık sonra huzur vardır. 2022’inde sağlıkla, huzurla devam etmesini diliyorum.

Hüsnü Şenlendirici;

Pandemi ile her şeyden uzakken bir anda kendimizi bu programda bulduk. Hem izleyicimiz bizi özlemişti, bizde onları özlemiştik. Şarkılar Bizi Söyler ile bir kavuşma yaşadık, bunun uzun yıllar devam etmesini diliyorum. Biz çok keyif alıyoruz ve bu keyif izleyicilerimize mutlaka geçiyor. Yılbaşı içinde çok güzel bir program hazırladık. Herkese iyi seneler diliyorum.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle