Seçim Heyecanı Sardı! Tedik Adaylığını Açıkladı

Mardin'in merkez ilçesi Artuklu'ya bağlı Medrese mahallesinde 5 Haziran tarihinde muhtarlık seçimi yapılacak.

GÜNCEL

Mardin'in Medrese mahallesi 5 Haziran 2022 Pazar günü yapılacak seçimle yeni muhtarını belirleyecek.

Eski Muhtar Ekrem Genç'in 9 ay önce hayatını kaybetmesi üzerine mahalle sakinleri, 5 Haziran’da yapılacak olan muhtarlık seçimi için oy kullanmaya hazırlanırken, Ömer Tedik adaylığını açıkladı.

Ömer Tedik, 5 Haziran'da yapılacak olan yerel seçimlerde Medrese mahallesinden muhtar adayı olduğunu söyledi.

38 yaşında olan muhtar adayı olan Tedik, genç, dinamik ve girişken bir aday olarak mahallesi için en güzel hizmeti getirmek amacıyla var gücüyle hizmet edeceğini belirtti. Seçimlerin Mardin'e ve mahallemize hayırlar getirmesi dileğinde bulunan Tedik, seçimde yarış halinde olacağı diğer muhtar adaylarına da başarı dileğinde bulundu.

Tedik, “Daha en başında aday olurken, mahalleme hizmet için varım dedim. Bu düşüncemiz mahallelimizin takdirini görüyor ve sağ olsunlar tüm mahallelimiz bizi destekliyor. Elimden geldiğince mahallemizin sorunlarını çözmek için bu yola çıktım" dedi.
Muhtar seçilmesi durumunda taleplerin değerlendirilmesi için mücadele edeceğini anlatan Tedik “Her gün mahalle halkımız ile bir araya geliyoruz. Mahallelilerimiz, her türlü sorununu ve sıkıntısını bize anlatıyor. Eski tarihi bir mahalle olduğumuz için mahallemizin birçok sorunu var ve vatandaşımız bu sorunların çözümü konusunda bize güveniyor. Dinlediğimiz vatandaşlarımızın söylediği hiçbir konu havada kalmıyor ve sorunların tamamını içeren bir rapor hazırlıyoruz. Muhtar seçildiğimiz takdirde mahallemizin bu sorunlarının sistematik bir şekilde giderilmesi adına hizmet anlayışı benimseyecek ve sorunların çözümü adına elimizden gelen tüm hayreti göstereceğiz. Davamız Hak davasıdır. Allah'ın izniyle elimizden gelen her şeyi yapacağız.” diye konuştu.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle