Son dakika! Maraşlı dizisi final mi yapacak? 2021 Maraşlı dizisi final tarihi ne zaman? Hangi bölüm?

Son zamanlarda pek çok dizinin art arda finaller yaptığına tanıklık ediyoruz. Dizi severler Maraşlı dizisinin final yapıp yapmayacağını araştırmaya başladı. Maraşlı dizisi bitiyor mu? Final mi yapacak? Son gelişmeler neler?

TELEVİZYON

Maraşlı dizisi Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu, Sefirin Kızı, Yasak Elma gibi dizilerle baş etmeye çalışırken final yapacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Peki işin aslı var mı? Maraşlı dizisi final mi yapıyor?

Uzun süredir toparlanma sürecine giren Maraşlı dizisinin istenilen verimi kanala sağlayamadığı ifade edildi. Bu yüzden kanal ve yapım arasında düşük izlenmelerde dolayı negatif bir durum yaşandı. Hal böyle olunca ikinci sezon için Maraşlı onay alamadı. Onay alamamasına en büyük engel düşük izlenme sayılarıydı. İzleyici kitlesinin az olması nedeniyle böyle bir karar alınmış oldu. 

MARAŞLI DİZİSİ FİNAL Mİ YAPACAK?

Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ilgi toplamasına rağmen, rekabet ettiği dizilerin baskın gelmesinden midir yoksa izleyenlerinin heyecanını yeni bölümlere taşıyamamasından mıdır bilinmez istediği reytingleri bölümler ilerledikçe alamadı. Düşük izlenme oranlarıyla ipin ucunda giden Maraşlı dizisi için final gözüktü. Bu sezonu tamamlayacak olan Maraşlı dizisi tek sezon yayınlanan bir dizi olarak dizi tarihinde yerini alacak.

Maraşlı 2. sezon onayını alamadı!

Bir yaz dizisi ve Bozkır Arslanı dizisini hazırlayan ATV pazar günü hariç her günü dolu. Kim Milyoner Olmak İster iyi reyting alması nedeniyle boş günü olmayan ATV, pazartesi akşamına Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini hazırlıyor.

Maraşlı gün değiştirmesi de gündemde olsa da koyacak günü de bulunmuyor. Akıncı dizisinin devam etme kararı alması nedeniyle Maraşlı dizisine gün kalmıyor ve Maraşlı final yapacak.

MARAŞLI DİZİSİNİN FİNALİ NE ZAMAN?

Gelen haberlere göre Maraşlı dizisinin ikinci sezonu çekilmeyecek. Çünkü rakipleriyle baş etmesi oldukça güç bir hale geldi. Maraşlı dizisinin yaz sezonu bitmeden önce final yapması bekleniyor.

Maraşlı dizisinin final tarihi ile ilgili henüz kanal ve yapımcı tarafından bir açıklama yapılmadı.

ATV kanalı yakın zamanda Hercai ve Akıncı dizilerinin de finalini yaptırmıştı.

YORUMLAR

 • Maraşlı çok güzel bir Dizi,Lütfen devam etsin.Ben Almanya,Hildesheimden Istanbul Beykozluyum,Maraşlı beni çok etkiledi.

  maraslı final yapmasın konusu her zaman değişebilir gelişebilir

  Marasli bitmesin 2,sezonda sans verilsin

  • ya lütfen 2. sezonnnnnn

  maraslı fınal yapmasın

  uyumsuz bir kac konu gecti lakin gene de izleniyordu. eskiya ne mesela, öldür öldür bitmiyo. geliyorda geliyorlar, orta dogusu CIA si falan filan. 7 sene olacak millete kakaladilar. toplum olarak zaten ot ettiler, hic bir basarili Avrupa ülkesinde bu kadar dizi yok. bizi tembellikten baska sinifa yerlestirmiyo, arastirma zaten yok. bu öz elestiriyi kimse sahsi algilamasin.

  • Eskiya dizisinin halen devam etmesini bir türlü anlamış değilim. İnsanları vahşete teşvik ediyor. Haberlerde de her gün izliyoruz. Teksasıda geçti

  maraslı final yapmasın

  • Kesinlikle final olmasın en izlenecek bir dizi

  Atv final yaptırır dinlemez.

  Marasli oldukca guzel dizi neden diger sacma dizileri devam ettiriyorsunuzda boyle guzel her dakikasi heyecanli diziyi heba ediyorsunuz bu demek oluyorki atv de dizi izlenmez,madem reyting dusuk o zaman dizinin gununu degistirin vede bu diziye 2. Sezon icinde sans verin Ben eminimki bu dizi karadayi gibi reyting kirar

  Bak gardaş ben maraşlıyı babam kadar seviyom
  Onun için canımı veririm Allah rızası için bitirmeyin diziyi

  yok böyle saçmalık.tek izledigim dizi bu

  maraslı final yapmasın

  Akıncı gibi bir dizinin kalması, Maraşlı gibi bir güzel dizinin izlenme oranının aşağı düşmesi hem ATV sorunu, aynı zamanda da izleyicilerin sorunu. İnsanlar salak dizilere daha çok bakıyor demek ki. Malesef... bugün için TRT ATV-den bin kere iyidir

  DIZI BITMESIN LÜTFEN

  MARAŞ,lı bittiği zaman yemin ediyorunm bir daha asla ATV seyretmem,anladım siz kafanıza göre burdaki yorumları yayınlıyorsunuz,

  MARAŞ,lı bittiği zaman yemin ediyorunm bir daha asla ATV seyretmem

  Gardas bokunu çıkarttınız böyle bir dizi biter mi Allah aşkına gidin saçma sapan dizileri kapatın böyle bir diziyi bitirmeniz çok ama çok saçma cukur bitiyor marasli bitiyor ne dizilere kaldık yarabbiii

  • Bitirdiler beyler son bölümde belli oldu herşey ATV eşkıya yı da bitir kendinizi bitirdiniz haberiniz yok

  Pazartesi gününü 4 gözle bekliyorduk. Herkes izliyordu. İzleyici kitlesi genişti. Final yapmasına üzüldük doğrusu.

  Çok heyecanlı seyredilebilen bir dizi kalkması çok üzücü devam etmeli kesinlikle

  Final yapmasin

  Bu millete efendi kibar aile dizileri yaramaz serseri serseri flimler olacak ki yarasın

  Akıncı kalksın Maraşlı kalsın lütfen izleyenleri Reyting uğruna mağdur etmeyin

  maraşlı kensinlikle devam etmeli

  doğru ve yerinde karrar darısı kardeşlerim ve çukurova dizisie

  maraslı final yapmasın gunu değişebilir fakat final yapmasın

  maraslı final yapmasın gunu değişebilir

Yorum Ekle