matesis
dedas

Mardin, hakemin peşini bırakmayacak

Mardin 1969 Spor yönetim, taraftar ve sporseverler 52 Orduspor FK maçı hakemi Berk Sipahi'ye sert tepki gösterdi.
  • 24.09.2023 23:05
Mardin, hakemin peşini bırakmayacak


TFF 3. Lig 1. Grup 3. hafta maçında Mardin 1969 Spor- 52 Orduspor FK'yi ağırladı. 1-1 beraberlikle biten maçta hakem Berk Sipahi'nin kötü yönetimi Mardin 1969 Spor cephesinden sert bir dille eleştirildi. Kırmızı lacivertli yönerimden yapılan açıklamada maçın videosunun federasyona gönderileceği belirtildi. 
Yapılan aşıklama şu şekilde: "Ligin 3. haftasında kendi sahamızda oynadığımız 52 Orduspor FK maçında art niyetli  hakemin hataları ve pervasızca gösterdiği kırmızı kartlar yüzünden açıklama yapma gereği zaruri bir hal almıştır.

Maçın hakemi skoru belirleme cüreti göstererek bir şehrin emeğini heba ederek 2 puanımızı aldı. Bu adaletsiz hakem yönetimini asla kabul etmiyoruz. Daha ligin ilk haftalarında hakemin sahaya yansıttığı adaletsiz yönetim Mardin 1969 Sporumuzun 2 puanının çalınmasına neden olmuştur. Hakkaniyet ve adalet duygusunu kaybetmiş ‘hakem Berk Sipahi’, 1. yardımcı hakem  Tansu Doğan Yılmaz, 2. yardımcı Hasan Hüseyin Yazıcılar ve 4. hakem Gürkan Özbalkanlı dörtlüsünün bu adaletsiz yönetimi sadece bize değil Türk futboluna sistematik olarak büyük zararlar veriyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu adaletsiz hakemlerin hatalarını tek tek not edip görüntüleriyle birlikte gerekli mercilere göndereceğimizi herkesin bilmesini isteriz. Bu adaletsiz şahsiyetlerin ceza alması, başka şehirlerin emeklerini heba etmemeleri için yaptığımız itirazların takipçisi olacağız. Bu adaletsiz düzenlerine  son verene kadar her yerde sesimizi gür bir şekilde çıkaracağız. Siz değil adalet kazanacak!"

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
25.09.2023 / 09:30

2.yarıyı canlı tv.de seyrettim hakemlik bir durum görmedim isteseydi rakibe penaltıda verirdi sizde iş yok

Yorum Yaz