tatlidede

Mardinli tenisçilerin büyük başarısı

Mardin'in Midyat ilçesinde tenisçiler Genç Erkekler Kategorisinde İl birincisi olduktan sora bölgede de 15 maçta 15 galibiyetle şampiyon olup 3 yıl üst üste Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandılar.
  • 01.04.2024 10:54
Mardinli tenisçilerin büyük başarısı

Midyat Nene Hatun M.T.A.L Erkek Kuaförlüğü Bölümü Öğrencilerinden oluşan Tenis takımı okul, staj ve dershaneden arta kalan tüm vakitlerini Midyat Belediyesi Tenis Kortlarında geçiriyor.

Antrenmanlar sabahın ilk saatlerinde başlarken okul ve dershane çıkışlarında da idmanlar devam ediyor.

2017 Yılından bu yana sporcularla çalışan Midyat Belediyesi Spor Eğitmeni Eser METE Müsabakalara sayılı günler kala özellikle Ramazan ayının ilk gününden itibaren kötü geçen hava koşullarına da aldırış etmeden işlerinin başında olduklarını ifade etti.

Mete, En büyük arzularının Midyat adını gelişen imkanlarla beraber yeni tenis kortlarının ilçeye kazandırılarak, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan Bölge ve Türkiye müsabakalarında ev sahipliği yapmak olduğunu söyledi.

Mete, şunları kaydetti:

"İlçenin tarihi ve kültürel alandaki başarısını spor turizmine yansıtarak Midyat ın tanıtımında büyük rol oynayabiliriz, böylece esnafından sporcusuna her alanda olumlu katkılar sağlarız dedi. Son olarak sporcuların gayret ve başarısını her koşulda destekleyen Midyat Belediye Başkanı Sayın Veysi ŞAHİN beye takımı adına teşekkürlerini iletti. Türkiye Final müsabakaları 4-8 Mayıs tarihleri arasında İzmir ilinde oynanacaktır. Finallerde İlçemizi temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyoruz."

Editör: Beşir Şavur

Yorum Yaz