Star TV Yalı Çapkını 3. Bölüm tek parça full izle! Yalı Çapkını dizisi son bölüm Youtube'dan izle

Önemli isimlerin başrollerde olduğu Yalı Çapkını dizisi heyecanla bekleniyor. Farklı bir senaryoya sahip olan Yalı Çapkını dizisinin son bölümü yayınlandı mı? Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan Yalı Çapkını dizisi 3. bölüm yayınlandı mı? Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 3. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?

Dizi İzle

Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını 3. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını son bölüm full izle! 07 Ekim 2022 Cuma tarihinde Yalı Çapkını son bölüm full internete yüklendi.

İşte Yalı Çapkını dizisi hakkında merak ettikleriniz...

Yalı Çapkını 3. Bölüm Tek Parça Full İzle

Yalı Çapkını 3. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Yalı Çapkını 3. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Yalı Çapkını dizi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

  • Yeni sezon dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisi her hafta Cuma akşamları saat 20:00'da yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında izleyic ile buluşuyor.

Yalı Çapkını dizisi konusu ne?

Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu alacak olan Star’ın yeni dizisi “ Yalı Çapkını” çok yakında ekranlara gelecek.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’u buluşturan “Yalı Çapkını” dizisinin dün akşam yayınlanan ilk tanıtımı oldukça merak uyandırdı.

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda Gaziantepli Korhan Ailesi’nin başından geçenler anlatılacak.

Yalı Çapkını Dizisi oyuncuları!

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle