Superabrasive Beton Silim ve Parlatma Makineleri

Superabrasive dünya geneline yayılım sağlamış genel olarak endüstriyel elmas üretimi ve zemin çözümleri üzerine çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Superabrasive %100 müşteri memnuniyetine odaklanan çözüm odaklı çalışma prensibine sahiptir.

BİLİM

Günümüzün artan nüfusu zeminlere teması arttırmaktadır. Artan bu temas zemin yapısını bozmakta ve ana rengin bozulmasına neden olur.  Estetik görünümüne de zarar vermektedir. Devamlı zemin değiştirmek oldukça maliyetli olacağından yeniden zemin yapımı yerine zeminlerin parlatılması ve estetik görünüme kavuşması için ürün satışı veya kiralama hizmeti sunulmaktadır.

Superabrasive yalnızca zemin sorunları için 300 den fazla elmas aşındırıcı kullanılmaktadır. Optik, endüstriyel, inşaat, mühendislik ve tıp alanlarında elmas kullanımı oldukça yaygındır. Birçok sektöre elmas temini yanı sıra, özellikle beton parlatma ürün ve makineleri konusunda da alanda lider konumdadır. 

Beton Silim ve Parlatma Nedir? 

Beton silim ve parlatma nedir, nasıl yapılır konuları merak edilmektedir. Superabrasive zemin yüzeylerinin sık değişimin maliyetini düşürmek için kimyasal olmayan ve zemine zarar vermeden yenilenme imkanı sağlamaktadır. Avrupa başta olmak üzere uluslararası bir pazara sahip firma olduğundan güvenilir ve kaliteli hizmette de lider konumdadır. Kendi Lavina vakum ve zemin silim makinaları üretip satmaktadırlar. 

Beton silim ve parlatmanın birçok faydası vardır. Bunlar:

  • çevreye zararı yoktur,
  • zeminin ömrünü uzatır,
  • maliyeti düşürür, 
  • dayanıklılığı arttırır,
  • güzel ve temiz görünüm sağlar, 
  • silme ve temizleme kolaylığı sağlar, 
  • kaymalar sonucu yaralanmanın önüne geçer,
  • zeminin kimyasallara karşı direncini arttırır,
  • transfer kolaylığı sağlar. 

Beton silim ve parlatmanın yanında bakım ve direnç arttırma karışımları ile zemin korunumu da sağlanmaktadır.

Beton Silim Makineleri Fiyatları

Beton silim makinesi yararları oldukça fazladır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimize birtakım kolaylıklar sağlamaktadır. Elmas üretimi ve zemin silim materyalleri de temin eden Superabrasive ürünlerin satışı veya kiralanmasına da olanak vermektedir. 

Alınacak ürünün çeşidi, markası, kiralamak istenen makinanın markası, kaç gün kiralanacağı, nereye ve nasıl ulaştırılacağı gibi konulara bağlı olarak fiyatlar da değişmektedir. Suberabrasive müşterilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmaktadır ve kazan kazan anlayışıyla hareket etmektedir. Almak istediğiniz ürün veya hizmet hakkında iletişime geçebilir, bilgi alabilirsiniz. 

 

 

 

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle