Survivor 2022 Berna Keklikler kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor All Star Berna Keklikler hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu, sevgilisi var mı?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Berna Keklikler kimdir, kaç yaşında, nereli? İzleyiciler, Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 yarışmacılarını merak ediyor. Survivor All Star 202 Berna Keklikler hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte Berna Keklikler'in biyografisi..

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 kadrosu açıklamıştı. Survivor All Star 2022 kadrosunda gönüllüler arasında yer alacak olan Berna Keklikler'in hayatı merak konusu oldu.

Peki, Berna Keklikler kimdir, kaç yaşında, nereli? Tv 8'in sevilen programı Survivor'un eski yarışmacısının ne zaman yarıştığı ve kaçıncı olduğu merak ediliyor. 

Survivor All Star Berna Keklikler hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte detaylar...

Berna Keklikler kimdir, kaç yaşında, nereli?

Berna Keklikler Almanya doğdu. Ekonomi eğitimi aldı. Almanya'da katıldığı güzellik yarışması Miss Turkuaz Germany'iyi kazanan Keklikler, fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmektedir. 

Oyunculuk ve modellik ile uğraşan Keklikler, başta bale, buz pateni, yüzme, veleybol olmak üzere pek çok spor dalı ile ilgilendiğini ve haftanın her günü mutlaka spor yaptığını dile getiriyor.

2016'nın Eylül ayında TV8'de başlayan Göz6 programına katılarak Survivor hedefi için ilk adımını atan Berna Keklikler, Göz6 evinde finale çıkarak, Kızlar Takımı'nın şampiyonu oldu ve Survivor 2017'ye katılma hakkını kazanmıştı.

Survivor All Star 2022 Berna Keklikler hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

Berna Keklikler Survivor 2017 sezonunda yarıştı. Keklikler, son eleme konseyinde adaya veda eden isim oldu.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle