Survivor All Star 2022 Nisa Bölükbaşı hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? Nisa Bölükbaşı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? İzleyiciler, Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 yarışmacılarını merak ediyor. Survivor All Star 2022 Nisa Bölükbaşı hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte Nisa Bölükbaşı'nın biyografisi..

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 kadrosu açıklamıştı. Survivor All Star 2022 kadrosunda gönüllüler arasında yer alacak olan Nisa Bölükbaşı'nın hayatı merak konusu oldu.

Peki, Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Tv 8'in sevilen programı Survivor'un eski yarışmacısının ne zaman yarıştığı ve kaçıncı olduğu merak ediliyor. 

Survivor All Star Nisa Bölükbaşı hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte detaylar...

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu.

Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel olarak kayak yapmaya davet edildi.

Ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Bölükbaşı, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi.

15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Survivor All Star 2022 Nisa Bölükbaşı hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020 sezonunda yarıştı ve finale kısa bir süre kala elenmişti.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle