Survivor 2022 Barış Murat Yağcı kimdir, nereli, kaç yaşında? Survivor All Star Barış Murat Yağcı hangi sezon yarıştı?

Survivor 2022 kadrosu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2022 All Star’da bu yıl Barış Murat Yağcı ünlüler takımında yer alacak. Peki, Survivor 2022 Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli?

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı, Survivor 2022 All Star kadrosunu açıkladı.

Çağan Atakan Arslan, Adem Kılıçcı, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Furkan Kızılay Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz gibi isimlerin yer aldığı Survivor 2022 ünlüler kadrosunda Barış Murat Yağcı da yer alıyor.

Survivor 2022 kadrosunun duyurulmasının ardından Barış Murat’ın hayatı merak konusu oldu.

Peki, Survivor 2022Barış Murat kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star Barış Murat Yağcı hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

İşte,Barış Murat biyografisi…

Barış Murat Yağcı Kimdir?

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimi için Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü tercih etmiş ve bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Spora duyduğu ilgi sebebiyle bu alanda da eğitim almak isteyen Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü ile de eğitimine devam etme kararı almıştır.  

Profesyonel anlamda basketbol oynayan Barış Murat Yağcı, bir süre Efes Pilsen Spor Kulübü’nün formasını terletmiş fakat geçirdiği sakatlık sebebiyle basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır.  

Sonrasında ise kariyerine modellik yaparak devam etmiş ve aldığı beğeni üzerine Best Model of Turkey isimli yarışmaya katılarak, birincilik derecesini almaya hak kazanmıştır.  

Güzellik derecesinin ardından yapımcıların da dikkatlerini çeken isimlerden biri olmuş ve oyunculuk teklifleri almıştır.  

İlk kez Kocamın Ailesi isimli televizyon dizisi ile seyirci karşısına geçen Yağcı, sonrasında Kiralık Aşk isimli dizide Eymen karakterine hayat vermiştir.  

Kısa sürede bir hayran kitlesi edinmeyi başaran yakışıklı oyuncu, oyunculuk kariyerine Şevkat Yerimdar adlı dizide Bora rolünü canlandırarak devam etmiştir.  

Başarılı oyuncu, şimdilerde ise Tv 8’de yayınlanan Survivor isimli yarışmada Ünüllüler grubunda yarışmaktadır.  

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle