Survivor All Star Sude Burcu hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu, sevgilisi var mı? 2022 Survivor Sude Burcu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Sude Burcu kimdir, kaç yaşında, nereli? İzleyiciler, Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 yarışmacılarını merak ediyor. Survivor All Star 202 Sude Burcuhangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte Sude Burcu'nun biyografisi..

BİYOGRAFİ

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 kadrosu açıklamıştı. Survivor All Star 2022 kadrosunda gönüllüler arasında yer alacak olan Sude Burcu'nun hayatı merak konusu oldu.

Peki, Sude Burcu kimdir, kaç yaşında, nereli? Tv 8'in sevilen programı Survivor'un eski yarışmacısının ne zaman yarıştığı ve kaçıncı olduğu merak ediliyor. Survivor All Star Sude Burcu hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

İşte detaylar...

Sude Burcu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Sude Burcu, 11 Mayıs 1996 tarihinde İzmir'de doğdu.

Babası futbol antrenörü, annesi pilates eğitmeni olan sporcunun, 2 kız kardeşi de kendisi gibi tekvandocu.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 3. sınıf öğrencisi olan Burcu, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde spor hayatına profesyonel olarak devam ediyor ve aynı zamanda da zumba eğitmenliği yapıyor.

1.66 boyunda ve 57 kilo olan sporcunun, 2 kez Avrupa 3.'lüğü, 1 kez Balkan Şampiyonluğu, 7 kez Türkiye Şampiyonluğu bulunuyor.

Survivor All Star 2022 Sude Burcu hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

Sude Burcu, Survivor 2019 sezonunda Türkiye-Yunanistan yarışmasında gönüllüler takımında yarıştı.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle