Survivor Aycan neden ayrıldı? 2022 Survivor'da Aycan Yanaç elendi mi ve ne oldu?

Survivor Aycan elenip elenmediği merak ediliyor. Survivor 2022: All Star yarışmacısı Survivor Aycan Yanaç geçirdiği rahatsızlık sonrası bir süredir yarışmada yer almıyordu. Dün akşam eleme konseyi ile ekranlara gelen Survivor 2022: All Star'da Acun Ilıcalı Survivor Aycan hakkında son dakika açıklamarda bulundu. Peki, Peki, Survivor Aycan'a ne oldu? Survivor Aycan elendi mi, diskalifiye mi oldu? İşte detaylar...

TELEVİZYON

Survivor'da daha önce yarışmış ve gerek yarışlardaki başarısıyla gerekse ada yaşamındaki tutumlarıyla yarışmaya damgasını vurmuş eski yarışmacılardan oluşan kadrosuyla Survivor 2022: All Star tüm hızıyla başladı.

Survivor'da 2020 yılında Ünlüler takımında yarışan Aycan Yanaç Survivor 2022 All Star Ünlüler kadrosunda yer almasına rağmen ilk birkaç bölüm sonrası ekranlarda görülmedi.

Bir rahatsızlık yaşayan ancak sonrasında da mental olarak dönmeye hazır hissetmediği belirtilen Aycan Yanaç'a dair son dakika açıklaması Acun Ilıcalı'dan geldi.

Peki, Survivor Aycan Yanaç yarışmadan ayrıldı mı? İşte detaylar...

SURVİVOR AYCAN ELENDİ Mİ, NE OLDU? 

Aycan Yanaç'ın yarışmadan çekilme kararı aldığını programın yapımcısı Acun Ilıcalı açıkladı.

Ilıcalı, "Biliyorsnuz Aycan ile ilgili haber bekliyorduk. Ben ümitli değilim demiştim, tahminim doğru çıktı. Aycan, şartların zorluğuna dayanamayarak Survivor'a devam edemiyor.

Aycan bugün itibarıyla artık Survivor'da yok. Şartlar gelmiş geçmiş en zor şartlar." sözleriyle Aycan'ın yarışmadan çekildiğini belirtti.

habertürk

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle