TAM LİSTE Mahkum dizisi kadın oyuncuları! Mahkum dizisi kadın oyuncu isimleri ve karakterleri!

Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Mahkum dizisi kadın oyuncuları merak ediliyor? Peki mahkum dizisi kadın oyuncuları kim? İşte Mahkum oyuncuları hakkında merak edilenler

TELEVİZYON

Seray Kaya Kimdir? 

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Seray Kaya, Orta öğretim yıllarında bir güzellik merkezinde makyöz olarak çalışmıştır.  

Lise eğitiminin ardından oyunculuğa yönelen Kaya, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim almış ve kameralar karşısına ‘Huzur Sokağı’ adlı televizyon dizisi ile geçmiştir.  

Rengarenk, Kocamın Ailesi, Gülümse Yeter gibi yapımlarda da yer alan güzel oyuncu, en önemli çıkışını 'Kadın' dizisindeki Şirin karakteri ile yaşamıştır. 

Başarılı oyuncu şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Kuruluş Osman’ adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaktadır.  

özelliklerine sahip olan Seray Kaya, 1.65 metre uzunlukta ve 53 kilogram ağırlıktadır.  

Rol aldığı film ve diziler:

2017 – Kadın (Şirin) (TV Dizisi)

2015 – Evli ve Öfkeli (TV Dizisi)

2014 – 2015 – Kocamın Ailesi (Miray) (TV Dizisi)

Hayal Köseoğlu Kimdir?

26 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hayal Köseoğlu, Yüksek öğretim eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.  

Henüz 6 yaşında iken oyunculuk kariyerine başlayan güzel oyuncu, ‘Ruhsar’ dizisi ile ilk defa kameralar karşısına geçmiştir.

Kariyerine Mahallenin Muhtarları, Muhteşem Yüzyıl, Aşk-ı Memnu, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin gibi yapımlarla devam etmiş ve oyunculuk alanındaki başarısı üzerine büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.  

Güzel oyuncu şimdilerde Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Mucize Doktor’ adlı televizyon dizisinde Açelya karakterine hayat vermektedir.

İkizler burcu özelliklerine sahip olan Hayal Köseoğlu, 1.70 metre uzunlukta ve 60 kilogram ağırlıktadır.Rol aldığı film ve diziler:

2019 – Mucize Doktor (Açelya) (TV Dizisi)

2019 – Özgür Dünya (Sinema Filmi)

2019 – Yedinci Koğuştaki Mucize (Sinema Filmi)

2019 – Sesinde Ask Var (Deniz) (Sinema Filmi)

2017-2108 – İstanbullu Gelin (Zeynep) (TV Dizisi)

2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Derya) (TV Dizisi)

2016 – Arkadaşlar İyidir (Merve) (TV Dizisi)

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Nilüfer Hatun) (TV Dizisi)

2008-2010 – Aşk-ı Memnu (Pelin) (TV Dizisi)

1999 – Mahallenin Muhtarları (Zekiye) (TV Dizisi)

1998 – Ruhsar (TV Dizisi)

loading...

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle