Terör Örgütü Üyeleri ve İş Birlikçilerine Şafak Operasyonu!

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince EREN-5 operasyonları kapsamında Sözde Ömeryan, Bagok, Gap-Rıha ve Kerboran kırsalında terör örgütü mensuplarının imhasına yönelik operasyonlar devam ederken örgüt üyelerine, milis ve işbirlikçilerine yönelik de eş zamanlı 3 farklı adrese jandarma tarafından şafak vakti operasyon düzenlendi.

Asayiş
PAYLAŞ:

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince kırsalda harekat alanı her geçen gün daraltılan, sınır hattından ülkeye giriş çıkışlarının önüne geçilen terör örgütünün işbirlikçileri ile de ilişkilerine darbe vurulmaya devam ediliyor.

PYD/YPG terör örgütü üyesi 3 terör örgütü mensubunun ülke içinde gerçekleştirebileceği eylemler ve müessif olayların önüne geçmek maksadıyla Kızıltepe ilçesinde 3 farklı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Operasyonlar sonucu gözaltında alınan B.E.Ö ve Y.S.E. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece Adli Kontrol şartı ile serbest bırakılırken A.N isimli terörist Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle