Teşkilat final tarihi! Teşkilat dizisi sezon finali ne zaman?

TRT1 ekranlarında Teşkilat dizisi fırtınası yaşanıyor… Yayınlanan her bölümü reyting listelerini altüst eden dizinin sezon finali merak ediliyor. Yaz ayları yaklaştıkça Teşkilat dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Trt1 ekranlarında reyting rekoru kıran dizinin sezon final tarihine sizler için ulaştık. İşte sevilen dizinin muhtemel sezon finali tarihi..

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

TRT 1 ekranlarında  yayınlanan yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ketche'nin oturduğu, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı ve dizinin kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl gibi usta isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

Teşkilat Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

TRT ekranlarında pazar akşamlarına damga vuran ve yüksek reyting yer alan Teşkilat dizisi almış olduğu 13 ve 12 Total reytingler ile sadece pazar gününe değil haftanın da en çok izlenen dizilerinden birisi olarak ön plana çıkıyor.

7 Mart 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan Teşkilat dizisi sezona geç başladığı için sezon finali de diğer dizilerden daha geç olacak. Son edinilen  bilgilere göre, Teşkilat dizisi 15. bölümde sezon finali yapacak ve haziran ayının ikinci haftası ekrana veda edecek.

Teşkilat Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Teşkilat dizisi 15. bölümü ile 13 Haziran 2021 pazar günü sezon finali yaparak yaz tatiline girecek. Yaklaşık 2 ay boyunca yaz tatili yapacak olan Teşkilat dizisi  ağustos ayında yeniden çekimlere başlayacak. Eylül ayında ise 2. sezonu ile ekranlarda olacak.

Teşkilat Dizisinin Konusu

Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan bir grup istihbaratçının iş ve özel hayatını ekranlara taşıyan  Teşkilat dizisinde Mit'in bu zamana kadar bilinmeyen yönleri izleyiciye aktarılmaktadır. Mit'in başarı hikayelerine, karşılaşılan zorluklardaki mücadelelerine ve  savaş yöntemlerinde kullanılan teknolojik yöntemlerine ilk kez izleyici de tanıklık etmektedir.  Kahramanlığa giden bu yolda aksiyon, heyecan ve gerilim dolu anlar ekranlara gelmektedir. Bir diğer önemli konu ise MİT çalışanlarının özel hayatlarıdır. Bu yola baş koymuş kahramanların ölümü göze olarak sevdiklerinde uzakta verdikleri mücadele ile yaşadığı zorluklar anlatılmaktadır.  Teşkilat dizisi her pazar saat 20:00'de  TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Oyuncu kadrosu ve karakterler

 
Oyuncu Rol Hakkında
Çağlar Ertuğrul Serdar 10 yaşında annesini ve babasını kaybetmiştir. Mete Bey onu teşkilata alır. Başarılı bir istihbaratçıdır. Sevgilisi Ceren'in hain olduğunu öğrenir. Kurulan time sonradan katılır.
Deniz Baysal Yurtcu Zehra İşkoliktir. Evlenmiş ve işine çok düşkün olduğundan anlaşamayıp boşanmıştır. Bir kızı vardır. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Mesut Akusta Mete Müsteşar Yardımcısı'dır. Müsteşar'dan tim kurma emrini alır. Tüm ekibi kendi toplar.
Ezgi Eyüboğlu Ceren Serdar'ın yanına sevgilisi olarak Leyal tarafından yerleştirilmiştir. Zayed Fadi adına çalışmaktadır.
Ezgi Şenler Pınar Ustalık alanı kılık değiştirmektir. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Mehmet Usta Zayed Fadi Şirket'te Orta Doğu ve Akdeniz'den sorumlu olan kişidir.
Tuncer Salman Hakkı Ustalık alanı takiptir. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Nihat Alptuğ Altınkaya Hulki Ustalık alanı dövüştür. Hırslıdır. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Serdar Yeğin Uzay Ustalık alanı analizdir. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Uğur Ahmet Say Gürcan Mete Bey'in oğludur. Ustalık alanı bilgisayardır. Kurulan time öldü gösterilerek sonradan katılır.
Azra Bölek Leyal Zayed Fadi'nin sevgilisidir. İşlerinde yardımcı olur.
Atılay Uluışık Sermet Mete Bey'e gerekli bilgileri verir. Yardımcısı konumundadır.

YORUMLAR

  • Çok guzel bir dizi. Her akşam izliyorum. Sezon finalide çok güzel bitti

Yorum Ekle