Teslimiyet - Nina Croft Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Teslimiyet kimin eseri? Teslimiyet kitabının yazarı kimdir? Teslimiyet konusu ve anafikri nedir? Teslimiyet kitabı ne anlatıyor? Teslimiyet PDF indirme linki var mı? Teslimiyet kitabının yazarı Nina Croft kimdir? İşte Teslimiyet kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Nina Croft

Çevirmen: Ezgi Yüksel

Tasarımcı: Başak Yaman Eroğlu

Orijinal Adı: Losing Control

Yayın Evi: Nemesis Kitap

İSBN: 9786059809252

Sayfa Sayısı: 320

Teslimiyet Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Jake, büyük bir şirketin patronudur. Her zaman yoğun olan iş programı ve özel yaşamı, onu bir tek şeyi düşünmekten alıkoyamamıştır: Kalbinin en gizli köşesinde sakladığı Kim’i…

Kim, kocasından boşandıktan sonra yaşama gücünü tamamen kaybetmiş bir halde neredeyse çökmüşken, Jake onu bulur. Kim’in yeniden ayağa kalkması için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır.

Kendi şirketinde çalışmaya başlaması için ona bir iş ayarlamayı teklif eder ancak Kim, torpilli bir pozisyondan işe girmeyi kabul etmez. Bunun üzerine Jake onu en azından resepsiyonist olarak çalışması için ikna eder. O an Jake için en önemli olan şey, bir şekilde Kim’in yakınlarında olmaktır. Artık onu koruyup kollayabilecek ve yaşamından haberdar olacaktır.

Kim için yaşadığı onca şeyden sonra kalbini bir kez daha birine teslim etmek imkânsızdır. Jake ise Kim’i kendine saklamanın bir yolunu bulmaya kararlıdır. Bu defa, onun başkasına gitmesine izin vermeyecektir.

Teslimiyet Alıntıları - Sözleri

 • Ona aşıktı ama aşk yeterli değildi.
 • "Geçmişi arkanda bırakmış olduğuna inanmak istiyorsun. Ama aslında geçmiş, her hareketine karar veriyor."
 • Denemeden aşla nereye varacağını bilemezsin
 • Yarın yeni bir gündür.
 • Seks hiçbir zaman kalıcı olmaz. Bir süreliğine çekici olur, sonra da uçar gider. Yapman gereken şey , bu uçup gitme sürecini hızlandırmaktır.
 • Biz erkekler kadınımıza göz kulak olduğumuz düşüncesini severiz.
 • Jake'e göre sadece pislik herifler ve puştlar sarhoş olurdu.
 • Jake'e aşık olmak bir riskti ama zaten değerli olan her şey riskliydi.
 • Biz erkekler, faydalı olduğumuzu düşünmeyi severiz.

Teslimiyet İncelemesi - Şahsi Yorumlar

Teslimiyet, Babysitting a Billionaire Serisi'nin ilk kitabı. Jake, ordudan ayrılmış büyük bir şirketin patronu. Şirketlerinden biri de güvenlik üzerine. Kim, genç yaşta evlenmiş ve evliliği kötü gitmekte. Jake ile tanışır ve Jake'in desteği ile eşinden ayrılır. Jake, yanında çalışması için ikna eder. Artık Kim hem daha güvenli bir ortamda hem de kendine güveni gelir. Öncelikle Jake'i çok sevdim. Ama Kim için bunu söyleyemeyen. Eskiye takılıp kalması ve bazı konularda kör olması hoşuma gitmedi. +18, çıtır çerezlik bir kitap Teslimiyet. Ben bu tarz kitapları okumayı severim normalde duygu olduğu sürece. Bu kitapta romantizm ve aşkı hissedemedim. Kitabın kısa olmasındandır muhtemelen her şeyi oldu bittiye getirmiş yazar. Ayrıca yazım hataları vardı. İlk defa serinin devamı olmadığı için üzülmedim. (funda özbek)

320 sayfa hani keyifle okuyabileceğiniz bir kitap demeyi çok isterdim ama maalesef değil. Kadın karakterin iticiliği mi dersiniz yoksa ne istediğinden haberi olmayan mı bilemiyorum; tam anlamıyla bir zaman kaybıydı benim için. (Yassmannia)

Gri nin 50 tonunun akol ile seyreltilmis versiyonu. kadin karekter saflik cizgisinden aptallik cizgisine gecmis gibi. erkek karekter ise irade abidesi, muzmin bekar kizlarin okumasinda fayda var. (Huysuz Ihtiyar)

Teslimiyet PDF indirme linki var mı?

Nina Croft - Teslimiyet kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Teslimiyet PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

Kitabın Yazarı Nina Croft Kimdir?

Nina Croft Kitapları - Eserleri

 • Teslimiyet

Nina Croft Alıntıları - Sözleri

 • Seks hiçbir zaman kalıcı olmaz. Bir süreliğine çekici olur, sonra da uçar gider. Yapman gereken şey , bu uçup gitme sürecini hızlandırmaktır. (Teslimiyet)
 • Jake'e aşık olmak bir riskti ama zaten değerli olan her şey riskliydi. (Teslimiyet)
 • Jake'e göre sadece pislik herifler ve puştlar sarhoş olurdu. (Teslimiyet)
 • Denemeden aşla nereye varacağını bilemezsin (Teslimiyet)
 • "Geçmişi arkanda bırakmış olduğuna inanmak istiyorsun. Ama aslında geçmiş, her hareketine karar veriyor." (Teslimiyet)
 • Ona aşıktı ama aşk yeterli değildi. (Teslimiyet)
 • Biz erkekler, faydalı olduğumuzu düşünmeyi severiz. (Teslimiyet)
 • Biz erkekler kadınımıza göz kulak olduğumuz düşüncesini severiz. (Teslimiyet)
 • Yarın yeni bir gündür. (Teslimiyet)

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle