Ticaret Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2021 Başvuru Tarihi ve Şartları

Ticaret Bakanlığı Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere, sözlü ve uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 16 adet Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacak. Peki Ticaret Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru tarihi, şartları nelerdir? Başvuru formu, linki ve detaylar...

İŞ İLANLARI
PAYLAŞ:

Ticaret Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı ile ilgili merak edilenler?

TİCARET BAKANLIĞI BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI BAŞVURU NASIL VE NEREDEN YAPILIR? SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Başvurular dijital ortamda 11-20 Ekim 2021 tarihleri arasında alınacaktır.

  • Başvuru Formu ve Linki

Sınava katılmak isteyen adaylar, e-devlet (Ticaret Bakanlığı/Kariyer kapısı) ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece bir pozisyona başvurabilecektir.

HANGİ MEZUNİYET ALANLARINDAN ALIM YAPILACAK?

Kadroya başvuracak adayların fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmaları gerekmektedir.

Genel ve özel şartlar, hangi diller istenecek, ücret, başvuru sonuçları, duyurulması, sınav yeri ve yeri tüm detaylar aşağıdaki linke tıklayarak gidebilrisiniz.

BAŞVURU İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle