TRT 1 Kasaba Doktor 20. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Doktor dizisi 20. bölüm fragmanı izle!

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Doktor dizisi 19. bölümde nefesleri kesti. Farklı bir senaryoya sahip olan Kasaba Doktor dizisinin yeni bölümü fragmanı heyecanla bekleniyor. Peki Kasaba Doktor dizisi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kasaba Doktor son bölüm izle! Kasaba Doktor 20. bölüm fragmanı Youtube'da yayınlandı mı?

Dizi İzle

Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Kasaba Doktor 19. bölüm TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını heyecanla bekliyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kasaba Doktor dizisi 07 Ekim 2022 Cuma tarihinde 19. bölüm ile ekranlara geldi.

Kasaba Doktor 20. Bölüm Fragmanı İzle

Kasaba Doktor 20. bölüm fragmanını izleyebileceğiniz link...

Kasaba Doktor 20. bölüm fragmanını Youtube'dan izleyebileceğiniz link...

KASABA DOKTORU DİZİSİ KONUSU

Yolları şehre uzak Uluçınar Hastanesi'nde kesişen üç idealist doktorun öyküsünü anlatacak olan dizinin başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş, dizide genç Doktor Ömer karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Cesur ve inatçı bir karakter olan Ömer, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar vermiş ve mesleğine duyduğu aşk sayesinde geleceği parlak bir hekim olarak sivrilmiş genç bir doktor.

Yaşadığı olaylar neticesinde kendini Uluçınar Hastanesi'nde bulan Ömer, burada aşık olduğu Leyla ve usta cerrah Hakan ile birlikte hayatını tümüyle değiştirecek bir hikayeye dahil olacak.

KASABA DOKTORU DİZİSİ OYUNCULARI

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları arasında

yer alıyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle