Uyanış: Büyük Selçuklu bu akşam var mı, saat kaçta? 17 Mayıs 2021 Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman?

Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok sorusu merak ediliyor! Ramazan bayramı ile birlikte bazı diziler yayına ara verdi. Bu kapsam seyirciler TRT 1'in Uyanış Büyük Selçuklu dizisini merak ediyor. 17 Mayıs 2021 TRT yayın akışı hakkında bilgiler araştırılıyor. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünün bugün var olup olmadığı sorgulanıyor. Peki Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni bölüm bugün var mı? Uyanış saat kaçta başlayacak? İşte Uyanış Büyük Selçuklu bu akşamki bölümüyle ilgili bilgiler...

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her pazartesi TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Bayramın ardından dizinin severleri Uyanış: Büyük Selçuklu bugün var mı yok mu? sorusunu araştırmaya başladı. İşte Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? sorusunun yanıtı.

Uyanış: Büyük Selçuklu bugün var mı?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi Ramazan ayı boyunca 20:30'da yayınlanmıştı. Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması programı sebebiyle yayın saati değişen Uyanış Büyük Selçuklu Ramazan ayının sona ermesiyle eski yayın saatine dönmüş oldu.Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bugün 20:00'da yayınlanıyor. 

Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölüm yayınlanacak mı?

Uyanış Büyük Selçuklu'nun yeni bölümü (32. bölüm) bugün 17 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanacak.

UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU 32. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Uyanış: Büyük Selçuklu son bölümde neler olmuştu? (31. Bölüm Özeti)

Melikşah, Turanşah’ı tuzağa düşürmüş ve onu taht şehrini ele geçirmeye kalkıştığında yakalamıştı. Ölümün eşiğine gelen Turanşah, Melikşah’ın gazabından kurtulmak için ele geçirip hapsettiği Sabbah ve Tekiş’i, serbest bırakılması karşılığında Melikşah’a teslim etmeyi önerecektir. Melikşah, Turanşah’ın bu önerisini kabul edip; onu bağışlayacak mıdır? Mitras, Kuvel’e geleceğini sandığı Melikşah’a pusu kurmuş, Kuvel yolunda üzerine atılmak için beklemekteydi. Melikşah’ın herkese bir oyun oynadığını anladığında ne yapacaktır? Ayrıca Mitras, Hasan Sabbah, Faysal ve Tekiş’in Turanşah tarafından alıkonulduğunu öğrenecektir. Korunmasına çok ehemmiyet verdiği, Melikşah’ı uğraştırması hasebiyle Kuvel’in kaderinin bağlı olduğu Şelemzar şehrinin önderlerini tutsaklıktan kurtarmak için harekete geçecektir. Bu eyleminde başarıya ulaşabilecek midir? Öte yandan Mitras’a paralel olarak Sabbahların tutulduğu yeri öğrenecek olan Sencer, Sabbahları yakalayabilecek midir? Sencer, Faysal’dan İlteber’in ve Ayaz’ın intikamını almayı başarabilecek midir? Tüm bunların yanı sıra Melikşah, bin bir desiseyle Batınilerin ele geçirdiği Şelemzar’ı yeniden topraklarına katıp; büyük hedefi Kuvel Kalesi’ni fethedip; babası Sultan Alparslan’ın işaret ettiği ilahi mefkûre için yürümeye devam edecek midir?

17 MAYIS 2021 TRT 1 YAYIN AKIŞI

19.00 - ANA HABER

20.00 - UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU (YENİ BÖLÜM)

00.15 - BİR ZAMANLAR KIBRIS

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle