Vahşi Adam - Kristen Ashley Kitap özeti, konusu ve incelemesi

Vahşi Adam kimin eseri? Vahşi Adam kitabının yazarı kimdir? Vahşi Adam konusu ve anafikri nedir? Vahşi Adam kitabı ne anlatıyor? Vahşi Adam PDF indirme linki var mı? Vahşi Adam kitabının yazarı Kristen Ashley kimdir? İşte Vahşi Adam kitabı özeti, sözleri, yorumları ve incelemesi...

Kitap

Kitap Künyesi

Yazar: Kristen Ashley

Çevirmen: Belgin Selen Haktanır

Orijinal Adı: Wild Man

Yayın Evi: DEX

İSBN: 9786050923261

Sayfa Sayısı: 472

Vahşi Adam Ne Anlatıyor? Konusu, Ana Fikri, Özeti

Senden kimliğini gizleyen bir adamla ne yaparsın? Tessa O'Hara hayallerinin erkeğini gördükten otuz saniye sonra bira içmeye davet edildi ve otuz saniye içinde de bu teklifi kabul etti. Dört ay boyunca bulutların üzerinde yaşadı ama bir gece aniden karakola çağırıldı. O gece korkunç sırlar açığa çıktı. Ve hayallerinin adamını terketmek zorunda kaldı. Artık Tess geçmişindeki çirkinliklerle yüzleşecek, kimin gerçekleri söylediğine karar verecek ve kendisi için en iyi olanı seçecek. Sevdiğin adama bir şans daha vermen gerekmez mi?

(Tanıtım Bülteninden)

Vahşi Adam Alıntıları - Sözleri

  Vahşi Adam İncelemesi - Şahsi Yorumlar

  Merhaba kitap dostlarım Gizemli adamlar serisinin ikinci kitabı ilk kitabı kadar Harika olmasa da güzeldi. İkinci baharlarını yaşayan iki yetişkinin hikayesini okuyoruz bu kitapta. Tessa nın hayatına otuz saniyede giren ve 4 ay boyunca birlikte olduğu kişinin aslında farklı biri olduğunu öğrenmesiyle başlıyor hikaye ve bu ikilinin belalı eski karı ve kocaların yanı sıra geçmişten gelen kötü insanların da sınavına tabii tutulmasını okuduğum bu ikilinin hikayesi sizi de etkileyeceğini düşünmüyorum. Kitap yetişkin okurlar için. Kitapla kalın dostlar yazar/i8384 (Özlem)

  Vahşi Adam: Vahşi Adam: Tessa O’Hara /Brock Lucas Gizemli Adam: Gwendolyn Kidd /Cabe Delgado (Gwen/ Hawk) Kanun Adamı: Marabelle Jölene/ Dedektif Mitchell Lawson (Mara/Mitch) Bu seri anca toplu anlatılır yani tek tek değil de bir bütün olarak. Örnegin 3 kitap arasında bazı benzerlikler var. Bu seri her kitapta farklı karakterleri anlatıyor ama bunlar arkadaş.Ayrıca mükemmel erkek karakterler var ama bazısı fazla baskın erkek olmaya çalışıyor. Içlerinde en sevdiğim adam Mitch!! Ayrıca Kanun Adamı yani son kitapta bütün adamların bir araya gelmiş olmasına çok mutlu oldum. Hepsi Mara'ya yardım etmek için seferber oldular ve bu çok tatlıydı. Mitch Mara'nın 2 kuzenini kendi evlatları gibi sahiplendi ve mükemmel bi kıvrak zeka ile Rus Mafyasından veya uyuşturucu satan,kullanan babasından veya Mara'nın anne ve teyzesiyle birlikte çocukların anneleri olan fahişelerden de kurtuldu,mutlu bi aile kurdular. Sinir olduğum şeyse kızın kendini aşağı görmesiydi. Ben ona layık değilim drami çok uzun sürdü. Ayrıca küçük kuzeni Billy serideki en ama en sevdiğim küçük çocuk. Böyle diyorum çünkü burda fazla çocuk var. Brock'un mesela 2 erkek çocuğu vardı onlar da çok tatlıydı. Hawk'ın ise ölen bi eşi ve çocuğu vardı. Burda iş drama bağlandı ve kızı belli başlı sebeplerden dolayı terk etmesi...sonra geri donup özür dilemesi ve bu arada ise Gwen'in Tack'a gitmesi tamamiyle sinir bozukluğu. Madem Hawk'ı çok seviyorsun neden Tack'ı öptün Ayrıca karakterlerle kitap kapağındaki kişileri bağdaştıramadım. Bence yanlış olmuş. Ilk kitapta Tessa'nın Cafesini o kadar çok övdüler ki kitap boyu karnım acıktı Ilk iki kitap birbirine benziyo sayılır en azından başlangıç için. Tessa da Gwen de tam olarak tanımadığı adamlarla çok uzun süre birlikte oluyorlar. Hatta Gwen 1.5 yıl boyunca gece evine gelen bi yabancı...belli olaylar sonucu adamlar kendini ortaya çıkarıyor. Hawk komando Brock ise Polis...Mitch de Dedektif Polis...kesinlikle hepsi sürükleyiciydi ama en tatlısı Mitch'di... Finali onunla yaptığım için mutluyumYaş sınırı olan bi seri olduğuna dikkat çekiyorum!! Umarım seri devam eder. Ben Tack'ı okumak istiyorum bebeğim!! Lanet olası Hawk!! Bebegim senin yüzünden takıldı dilime (The World Of Bookworm)

  Vahşi Adam Dream Man Serisi 2 Kristen Ashley Yorum yapmak istiyorum ama ne yazacağımı bilemedim Neyse bir kere kitabın ismi ile adamın hiç bir alakası yok bence baştan sona kadar vahşi hiç bir yanını görmedim Hayır yani adam tam bir aile babası yahu. Yaşadıkları yaşanılan şeyler öyle çoktu ki bir an böyle akıp gitti. Ama konu var mıydı derseniz bilemedim aile kitabıydı diyebilirim sanırım. Böyle karışık aile ilişki yapıları anlatılmış kitapta. Kafam karışık yani tek bildiğim kekler çoğu şeyi değişiyor uysal kadınları severim toplayan toplayıcı kadınları kahramanımızda tam öyleydi erkek karekter için hiç bir şey yazmak istemiyorum neden bilmiyorum ama kadını buldu tamam oldu yani insanın eşini bulması güzel bir şey sadece bunu anladık onun yaptıklarından Ama sıkıcı bir kitaptı sanırım ama ilk kitaba göre daha içtendi diyebilirim. Yaralı insanların birbirini bulmalarını seviyorum bu kitapta da bunu görüyoruz (PINAR DEĞİRMENCİ)

  Vahşi Adam PDF indirme linki var mı?

  Kristen Ashley - Vahşi Adam kitabı için internette en çok yapılan aramalardan birisi de Vahşi Adam PDF linkidir. İnternette ücretli olarak satılan çoğu kitabın PDFleri bulunmaktadır. Ancak bu PDF'leri yasal olmayan yollarla indirmek ve kullanmak hem yasalara hem de ahlaka aykırıdır. Yayın evlerinin sitesinden PDF satılıyorsa indirebilirsiniz.

  Kitabın Yazarı Kristen Ashley Kimdir?

  New York Times çok satan yazarlarından olan Kristen Ashley, Amerika’da doğmuş İngiltere’de büyümüştür. Ailesiyle farklı şehirlerde bulunmuş, yaşamıştır. Bu durumun yazım kariyerine ve dünyaya bakış açısına bir çok olumlu yansıması olmuştur.

  Kristen Ashley Kitapları - Eserleri

  • Gizemli Adam
  • Kanun Adamı
  • Vahşi Adam
  • Motorcycle Man
  • Mystery Man Series
  • Quiet Man: A Dream Man Novella

  Kristen Ashley Alıntıları - Sözleri

  • Gidecek misin?” dedi meydan okur gibi. “Düşünmem gerek.” Başını salladı. “Hayır. Hayır, düşünmene gerek yok. Çok fazla düşünüyorsun, kendi içine kapanıp o kadar uzun süre orada kalıyorsun ki, hayatını yaşamayı utuyorsun. Hayatı­nı zihninde yaşayamazsın. Buna hayat denmez. İnan bana, bebeğim, öyle olduğunu biliyorum. Çünkü ben de bir süre­ dir aynı şeyi yapıyorum. O kadar uzun süredir yapıyorum ki, hayatta olmanın ne demek olduğunu unuttum. Ride’dan geri geldiğin gün bana hayatta olmanın ne demek olduğunu sen hatırlattın. Çok güzel bir his, Tatlı Bezelyem. Bu yüz­den, geri adım atacak değilim.” (Gizemli Adam)
  • Kadınlar giysilerden, ayakkabılardan, çiçeklerden hoşlanırlar ve insanların onlara bakıp 'Tanrım, muhteşem bir kadın' demesini severler. İnsanlar ne kadar çok böyle düşünürse, bir o kadar iyidir. Tüm bunları tek bir güne sığdırabildiğin zamansa evlendiğin gündür. (Gizemli Adam)
  • “Red?” “I waited a long time,” I whispered. “For what?” he asked. “For you.” (Motorcycle Man)
  • I’d rather cut off my own arm than ever hurt you. (Motorcycle Man)
  • Then he gave me the goodnight kiss to beat all goodnight kisses. It was long, hard, deep, wet and utterly delicious. (Motorcycle Man)
  • İnsan bir şeyden bu denli emin olunca ve sonunda hata ettiğini anlayınca, kendisine olan inancını ve hayat hakkında doğru kararlar alma becerisini yitiriyor. (Gizemli Adam)
  • Hayattaki her değişim korkutucudur. (Kanun Adamı)
  • "Every day, somethin’ new. Will I ever get to the heart of you?” (Motorcycle Man)
  • That was part of life, wasn’t it? That was part of living, right? You did stupid stuff because it felt good and if you screwed up, you moved on. Everyone did that. Everyone. (Motorcycle Man)
  • Arrogant. Annoying. But hot. (Motorcycle Man)
  • It was a seriously good look and I got so lost in it, didn’t notice it start to fade until his gentle voice came at me. (Motorcycle Man)
  • Truth, honesty, perseverance, strength, love of all kinds and forgiveness are all beautiful, Tack. The most beautiful stories ever told are the most difficult to take. (Motorcycle Man)
  • “Evet, bana bir şeyleri senin sonlandırdığını söylemiş­tin ama sen Serseriler Dünyasında yaşıyorsun. Bense Ger­çek Dünyada yaşıyorum. Gerçek Dünyada, bir kadın bir şeyin bittiğini söylüyorsa, bir erkeğin söylemesi kadar ciddi bir durumdur.” (Gizemli Adam)
  • Çünkü ben bir İki Buçuk değildim. Sekizde değildim. Ben bir On'dum. (Kanun Adamı)
  • Seni seviyorum, Tatlı Bezelyem (Gizemli Adam)
  • “ Bir annenin çocuğu için isteyebileceği bir diğer şey de mutluluğudur. Bunu bilmediğin belli ama onu mutlu edeceğine söz verdiğinde ve yaptığında, aslında bu sözü bana da vermiş oluyorsun.” (Gizemli Adam)
  • Kanunlar sadece zayıflar içindir, güçlülerin umurunda bile değildir. (Kanun Adamı)
  • bize birşey vermenin onu bizim o şeyleri aldığımızda hissettiğimizden daha fazla mutlu ettiğini görmek çok güzeldi. (Kanun Adamı)
  • Seni seviyorum Tatlı Bezelyem. (Gizemli Adam)
  • I declared and he glared at me then his eyes moved over my face. They did this for a while and while they did this, they changed. I could swear I watched the anger leak clean out of them and something else, something curious, something warm, and therefore something far more frightening filled them. (Motorcycle Man)

  YORUMLAR

  YORUM YAZ!

  Yorum Ekle