Vali Demirtaş Kooperatif Temsilcileri İle Görüştü

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Kadın Kooperatif Temsilcileri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Valilik Dara salonunda gerçekleşen toplantıda çeşitli ilçelerden gelen kooperatif temsilcileri faaliyetlerini tek tek anlattı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Menduh Dinler, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Zeki Eryarsoy ile Ticaret İl Müdürü Mustafa Aydın’ın da hazır bulunduğu toplantıda yerli ürünlerin verimliliği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız; toplumumuzun yapısını güçlendiren, şekillendiren ve aile yapısının temel unsurudur diyen Vali Demirtaş, ‘’ Bugün şehrimizdeki kadın kooperatif temsilcileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduk. Hakikaten çok güzel fikirler ortaya çıktı. Kendilerini tebrik ediyorum. Kendileri hem üretiyor hem de istihdam sağlıyor. İlimize gelen yerli ve yabancı turistler de bu durumdan istifade ediyor. Kadınlarımıza kapımız her zaman açık, fikirlerini önemsiyoruz. Hep beraber şehrimize güzel hizmetler yapıp projeler hayata geçireceğiz’’ diye konuştu.

YORUMLAR

  • Sayın kaymakamımızdan
    Böyle bir açıklama değil. Derhal soruşturma başlatıp görevden atılması için adım atılmasıdır. Böylesine iğrenç bir düşünce sahibinin kamuda ve hele hele eğitim camiasında yeri olamaz.

Yorum Ekle