Vali Demirtaş, Nusaybin Baraj Yolunun asfaltlanacağı müjdesini verdi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mahmut Demirtaş, Nusaybin'de ziyaret ve incelemelerde bulundu.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Beraberindeki Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan ile birlikte Nusaybin'e gelen Demirtaş, Gırnavaz Mahallesi Baraj Yolu Caddesi üzerinde Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrullah Temizkan ile Belediye Birim Müdürleri tarafından karşılandı.

Baraj Yolu Caddesinde incelemelerde buluna Demirtaş, Mahalle Muhtarı, Esnaf ve Vatandaşlara yolun en kısa sürede asfaltlanacağı müjdesini verdi.

Gırnavaz Tepesi ziyaretinden sonra asfalt çalışmaları yapılan Dicle Mahallesi Aygün Sokak ile parke taşı çalışmaları devam eden Zeynelabidin Mahallesi Divan Sokakta incelemelerde bulunan Demirtaş'a, ilçedeki çalışmalar hakkında Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrullah Temizkan bilgi verdi.

Nusaybin'de asfalt ve alt yapı çalışmaları konusunda çalışmalar yaptıklarını bildiren Demirtaş, vatandaşların her türlü sorununa en kısa sürede cevap vererek çözüm bulduklarını bildirdi.

Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Demirtaş, yeni asfalt yapılan yolların Nusaybin'e hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaret ve incelemelerden sonran Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mahmut Demirtaş Nusaybin'den ayrıldı.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle