Vali Demirtaş’tan Esnaf Ziyareti

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Birinci Cadde üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.

GÜNCEL
PAYLAŞ:

Vatandaş ve esnafların sorun, talep ve önerilerini dinlemek üzere esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sık aralıklarla tekrarlayan Vali Demirtaş, tarihi Birinci Cadde üzerinde faaliyet gösteren esnafları tek tek gezerek hasbihal etti.

Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Vali Demirtaş, esnafların sorun ile taleplerini dinledi.

Kente yapılacak yeni yatırımlar ve sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulması hususunda esnaf ve vatandaşların görüş ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Vali Demirtaş, şehrin kalkınmasına ve gelişmesine yönelik yürütülen yoğun programda fırsat buldukça esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiğini söyledi.

Ziyaret ettiği işyerlerinde alınan koronavirüs tedbirlerden memnuniyetini dile getiren Vali Demirtaş, Mardin’de hep birlikte gerçekleştirilen fedakârlık sonucu vaka sayılarında yaşanan düşeşe dikkat çekerek maske, mesafe, hijyen kurallarına riayet eden esnaflar başta olmak üzere tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Vali Demirtaş’ın ziyaretinden duydukları memnuniyetleri dile getiren esnaflar, kendilerini işyerlerinde ziyaret ederek sorun ve talepleri bire bir dinlenmesinden dolayı teşekkürlerini sundular.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle