Varlık Ailesi'nin acı kaybı

Mardin'de yerleşik olan Varlık Ailesi ( Bello ) ailesine mensup, Hacı Ayhan Varlık, yaşlılığa bağlı sağlık sorunları nedeniyle vefat etti.

Mardin eski Belediye Başkan Yardımcısı, AK Parti kurucu merkez ilçe başkanı İşadamı Murtaza Varlık'ın Annesi Ayhan Varlık, yaşlılığa bağlı yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle vefat etti.

Mardin'de yerleşik olan merhum Osman Tutaşer'in kızı, Hacı Ali (Bello) Varlık'ın hanımı, Taha, Yasin, Abdurrahim, Abdullah ile Mardin eski Belediye başkan yardımcısı Murtaza Varlık'ın annesi olan Ayhan Varlık, bayrama iki gün kala yaşamını yitirdi.
 
Mardin Müftlüğü'nde uzun yıllar şube müdürü olarak çalışan, halen Mudanya Müftülüğü Şube Müdürlüğü görevine devam eden Mehmet Ümit Özonay Hoca'nın da kayınvalidesi olan Merhume Ayhan Varlık'ın cenazesi, Pazar günü Fuat Yağcı Camisi'nde İkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kamor Aile Kabristanı'nda defnedileceği öğrenildi.
 
Mardin Life Ailesi olarak; Merhume Ayhan Varlık'a Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Bir 1 kişi, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle