tatlidede
dedas
tatlidede
Fuar

Akyel'in acı günü

Kızıltepe eski kaymakamı da olan Sayıştay eski Başkanı ve Anayasa Mahkemesi üyesi Doç.Dr. Recai Akyel'in eşi Zehra Akyel, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle vefat etti.
  • 09.02.2024 20:09
Akyel'in acı günü

Kızıltepe Kaymakamlığı görevi dönemde ilçede oldukça sevilen ardından da Mardin ve Mardinlilerle oluşturduğu gönül bağını hiçbir dönem koparmakayarak fahri Mardinli olarak kendisini tanımlayan Sayıştay eski Başkanı ve Anayasa Mahkemesi üyesi olan Doç.Dr. Recai Akyel'in eşi Zehra Akyel (52) bir süreden beri yakalandığı amansız hastalıkla verdiği mücadeleyi bügün kaybederek vefat etti.


Kanser teşhisi nedeniyle tedavi gören ve yaklaşık iki aydır Ankara'daki hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Zehra Akyel gün içerisinde hayata gözlerini yumdu.


Vefat eden Zehra Akyel'in cenazesi Cumartesi günü (yarın) Anakara'da Ahmet Hamdi Akseki Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Gölbaşı Mezarlığına defnedileceği öğrenildi.


Mardin Life Yayın Grubu olarak, Kıymetli dostumuz Doç. Dr. Recai Akyel'in şahsında merhume eşi Zehra Akyel'e Allah'tan rahmet acılı yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Fotoğraf açıklaması yok.Fotoğraf açıklaması yok.Eski Sayıştay Başkanı Recai Akyel Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Oldu

Editör: Kadir Üründü

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
09.02.2024 / 22:45

Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah h nadir duyan

Image
Ziyaretçi
09.02.2024 / 22:44

Allah rahmet etsin mekanı cennet olsun inşallah h nadir duyan

Image
Ziyaretçi
09.02.2024 / 20:38

Mekanı Cennet Olsun Fahrettin ENEZ

Yorum Yaz