Demir Ailesi'nin acı kaybı

Mardin Life Gazetesi'nin İmtiyaz Sahibi de olan Mardin'in sevilen emekli eğitimcilerinden Mehmet Bedi Demir'in annesi Hacı Fatma Demir, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle vefat etti.
  • 22.05.2024 17:45
Demir Ailesi'nin acı kaybı

23. Dönem Mardin Milletvekili Mehmet Halit Demir'in yengesi, Uzun yıllar Kızıltepe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinde de bulunmuş olan Emekli Eğitimci Mehmet Bedi Demir'in annesi Hacı Fatma Demir, yaşlılığa bağlı olarak yaşadığı organ yetmezlliği şikayeti nedeniyle tedavi amaçlı kaldırıldığı hastanede vefat etti.

İnşaat Mühendisleri Nasrettin Demir, Turan Demir, İnşaat Teknikeri Hamdullah Demir'in anneleri, MÜSİAD önceki dönem Mardin Şube Başkanı Nurettin Kasap'ın kayınvalidesi olan Hacı Fatma Demir, uzun süredir kalp rahatsızlığı ile böbrek yetmezliği şikayetleri nedeniyle tedavi görüyordu.

Merhume Fatma Demir'in cenazesi vefat ettiği Diyarbakır'dan getirilerek Gurs Vadisi'nde bulunan Karaman Köyü (Hamziyan) Aile mezarlığı'nda defnedildi. 

Merhume için Kızıltepe Priket Mahallesi Taziye evinde taziye kuruldu.

Mardin Life Ailesi olarak; Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Mehmet Bedi Demir'in şahsında Demir Ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz. 

Taziye İrtibat: 

Mehmet Bedi Demir: 0 505 237 32 30

Turan Demir: 0 555 674 88 53

Editör: Kadir Üründü

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
21.05.2024 / 18:17

Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun jnsaalah

Yorum Yaz