(VİDEO) Aykut Erdoğdu ne dedi? Aykut Erdoğdu ses kaydı videosu nedir? Aykut Erdoğdu'nun ses kaydı gündem oldu!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu geçtiğimiz günlerde kendisinde 24 yaş küçük olan CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Avukat Tuba Torun ile dünya evine girmişti. Erdoğdu'nun yaptığı sürpriz evlilik büyük ses getirirken, yaşanan bir başka gelişme ise düğün görüntülerini bile gölgede bıraktı. Aykut Erdoğdu ses kaydı gündem oldu! Peki, Aykut Erdoğdu ne dedi? Aykut Erdoğdu ses kaydı videosu nedir?

GÜNCEL

Aykut Erdoğdu ses kaydı gündem oldu! CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu geçtiğimiz günlerde kendisinde 24 yaş küçük olan CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Avukat Tuba Torun ile dünya evine girmişti. Erdoğdu'nun yaptığı sürpriz evlilik büyük ses getirirken, yaşanan bir başka gelişme ise düğün görüntülerini bile gölgede bıraktı. Aykut Erdoğdu ses kaydı gündem oldu! Peki, Aykut Erdoğdu ne dedi? Aykut Erdoğdu ses kaydı videosu nedir? İşte detaylar...

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun eski eşiyle yaptığı telefon görüşmesinde yeni eşi, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Avukat Tuba Torun için kullandığı ifadeler sosyal medyada gündem oldu. Eski eşine ait olduğu iddia edilen bir Twitter hesabından yapılan paylaşımda Erdoğdu'nun Tuba Torun için "50 kişi ile yatmış" ifadesini kullandığı öne sürülürken, olayın gündem olması sonrasında Erdoğdu bir açıklama yaparak Tuba Torun'un fenalaşarak hastaneye kaldırıldığını aktardı.

CHP'li Erdoğdu'nun eski eşiyle yaptığı görüntülü bir telefon görüşmesi, genç kadın tarafından açıldığı iddia edilen bir Twitter hesabından paylaşıldı. "Özge" ismiyle açılan hesaptan atılan tweet'te "Bu kaydı 3,5 ay önce aldım. Eski eşim Aykut Erdoğdu'nun Tuba Torun'la ilişkisini öğrendikten hemen sonra... Aykut Erdoğdu beni Tuba ile ilişkisi olmadığına ikna etmeye çalışırken, "50 kişi ile yatmış" dedi. Daha sonra 50 kişi ile yattı dediği Tuba Torun ile evlendi" ifadesi kullanıldı.

CHP'de Aykut Erdoğdu ve Tuba Torun istifa etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Tuba Torun Erdoğdu partilerinden istifa ettiklerini duyurdu.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile eşi Tuba Torun Erdoğdu partideki görevlerinden istifa etti.

CHP'li Aykut Erdoğdu'nun eski eşi Özge Erdoğdu ile yaptığı telefon konuşması ve Tuba Torun'un ses kaydının sosyal medyaya yansıması gündem olmuştu.

Yaşanan bu olaylar üzerine iki isim partiden istifa kararı aldı.

CHP kaynaklarından edinilen bilgiye göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaşanan süreç ile ilgili kararı kendi takdirlerine bırakmıştı.

İki isim, CHP'nin kendileri üzerinden yıpratılmaması amacıyla bu kararı aldıklarını bildirdi.

Aykut Erdoğdu'nun ses kaydı gündem oldu! (VİDEO) Aykut Erdoğdu ne dedi? Aykut Erdoğdu ses kaydı videosu nedir?

"Özge" ismiyle açılan ve paylaşıma iliştirilen videonun büyük ses getirmesinin ardından CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'dan da açıklama geldi. Twitter hesabından internete düşen videoyla ilgili bir paylaşım yapan Erdoğdu şu ifadeleri kullandı;

"Bu akşam eski eşimle birkaç ay önce yaptığım bir telefon konuşması sosyal medyaya düştü… Bu konuşma görüntülü olarak kaydedilmiş… Şartlar ne olursa olsun eski eşim ve çocuğumun annesi hakkında kötü birşey söyleyemem… Eşim Tuba şu an hastaneye kaldırıldı… Ben yanında olabilmek için Ankara'dan yola çıktım… Yaşattıklarım için kendisinden bütün kalbimle özür diliyorum… Şu an tek derdim oğlumu ve eşim Tuba'yı bu yaşananların şokundan koruyabilmek…"

Aykut Erdoğdu'nun ses kaydı gündem oldu! (VİDEO) Aykut Erdoğdu ne dedi? Aykut Erdoğdu ses kaydı videosu nedir?

Tuba Torun, Aykut Erdoğdu'nun ayrıldığı eşinin paylaşımlarından bir süre sonra, daha önce herkese açık Twitter hesabını, sadece onayladığı takipçilerinin görebileceği "korumalı" statüye aldı.

Aykut Erdoğdu'nun açıklamalarından sonra, Twitter'da "Özge" adıyla açılan konuşma kaydının paylaşıldığı hesap da kapatıldı.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle