Yargı’nın Engin’ini kim öldürdü? Yargı dizisinde işler karıştı!

Kanal D’nin beğeniyle izlenen dizisi Yargı’da şok eden gelişmeler yaşandı. Dizinin yeni bölümünde hastaneden kaçan Engin, ormanlık bir arazide ölü olarak bulundu. Engin’in katil zanlısı olarak ise Ceylin gözaltına alındı. Peki Engin’i gerçekten kim öldürdü? Engin'in katili kim? İşte Engin hakkında merak edilenler...

TELEVİZYON

Kanal D’nin reytingi rekorları kıran dizisi Yargı’da işler arapsaçına döndü. Cezaevinden zehirlendiği için hastaneye kaldırılan ve burada babası Yekta Tilmen’in organizasyonuyla kaçan Engin için şok eden bir gelişme yaşandı.

Hastaneden kaçarken Engin’in kaçtığı arabaya binen Ceylin, ormanlık bir alanda baygın ve yaralanmış halde ekranlara geldi. Esas şokeden sahne ise Engin’in ormanlık alanda vurulmuş halde bulunan cesedi oldu.

Engin kalbinden vurulurken, cinayetin baş şüphelisi olarak ise Ceylin gözaltına alındı. Zira bütün kanıtlar Ceylin’e işaret ediyor. Peki Engin’i gerçekten Ceylin mi öldürdü?

Engin’in öldürülmesiyle ilgili izleyiciler ne düşündü? Engin’in gerçek katili yoksa babası Yetka Tilmen mi? İşlerin karmakarışık olduğu Yargı dizisinde Engin’in katili ne zaman ortaya çıkacak? İzleyiciler merakla bu sorunun cevabını bekliyor.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle