Gündüz'den Mardin Onur Günü açıklaması

Fahri Milletvekili Eman Gündüz, "Mardin özel ve güzel bir şehir. Farklı din etnik kültür ve coğrafyayı ahenk birlik ve barış içinde sunan eşsiz şehrimiz. Mardinli olarak herkese Mardin'i anlatıp Mardin'e davet ediyoruz."dedi.
  • 21.11.2023 13:43
Gündüz'den Mardin Onur Günü açıklaması

Mardinli hemşehrimiz Ankara'da siyasetçi ve Fahri Milletvekili Eman Gündüz, 21 Kasım Mardin Onur Günü sebebiyle açıklamada bulundu.

Fahri Milletvekili Eman Gündüz şu şekilde konuştu:

"Mardin Onur Günü vesileyle bu özel günde Ankara'dan Mardin'e muhabbet ve özlemle selam ederim. Mardin'imiz çok özel ve güzel bir şehir. Mardin farklı din etnik kültürel ve coğrafik yapıyı ahenk birlik ve barış içinde sunan eşsiz bir şehir. Mardinli olarak Ankara'da ve tüm Türkiye'de olduğumuz her yerde daima Mardin'i anlatıyoruz Mardin'i tanıtıyoruz ve herkesi Mardin'i görmeye davet ediyoruz çünkü Mardin gidilip görüldüğü zaman insanda yeni duygular hissettiren etkileyici bir şehir ve ziyaret edenin zihin dünyasına yeni kapılar açan yeni dünyalara kapı aralayan çarpıcı bir şehir."

Editör: Nezir Güneş

Yorumlar

Image
Ziyaretçi
22.11.2023 / 10:57

Kendisi Mardinde iki gün kalmamış Mardini bilmiyor bile, geçen yıllarda gençlerin ölümü üzerine attığı yalakaca tweetleri unutturmak için reklam peşinde

Yorum Yaz