Yaşama daha fazla tutunamadı

Mardin'de, tır ve işçileri taşıyan iki servis minibüsünün karıştığı 2'si ağır 11 kişinin yaralandığı kazada ağır yaralanan Murat Güçlü, 9 günlük yaşam savaşını kaybetti.

GÜNCEL ÖNE ÇIKANLAR

Mardin'de, tır ve işçileri taşıyan iki servis minibüsünün karıştığı 2'si ağır 11 kişinin yaralandığı kazada ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede tedavisine devam edilen Murat Güçlü, 9 gün süren yaşam mücadelesine daha fazla tutunamayarak vefat etti.

Kaza, 15 Ocak akşam saatlerinde Artuklu- Kızıltepe karayolu üzerinde Organize Sanayi Bölgesi girişinde meydana geldi. 47 AAF 322 plakalı tır, fabrika işçilerini taşıyan Sedat Polat yönetimindeki 47 S 0505 servis minibüsüne, Sedat Polat yönetimindeki minibüs de önündeki Abdürrahim Gümüş'ün kullandığı 47 S 2008 plakalı servis minibüsüne çarpması sonucu 9'u işçi, 11 kişinin yaralandığı kazada ağır yaralı olan Murat Güçlü (32), 9 gündür yoğun bakım ünitesinde verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Kazada yaralanan Harun Yılmaz ise Mardin Eğitim Araştırma Hastanesindeki tedavisinin ardından durumunun ağırlaşması üzerine Batman'a sevk edildiği öğrenildi.

Mardin Life Ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabr-ı cemiller niyaz ediyoruz.

Abisi Abdulselam
05445154747

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle