Yönetimi ile birlikte istifa ederek Gelecek Partisine katıldılar

Kızıltepe Genç Parti İlçe Başkanı Ramazan Seydaoğulları ile ilçe yönetimi olmak üzere Kızıltepe Ak Parti ilçe yönetiminde olan Yusuf Özdemir, Vahdet Kırtıcı, Mehmet Ramazanoğlu, Abdulkadir Tokay, Muhammed Gökbal, Yaşar Özdemir ve arkadaşları partilerinden istifa edip Gelecek Partisine katıldı.

POLİTİKA
PAYLAŞ:

Gelecek parti il binasında düzenlenen toplu üyelik töreninde partiye katılan üyelere rozetlerini Gelecek Parti İl Başkanı Cesur Yücedağ tarafından takıldı.

Törene Ak Parti Kızıltepe Kadın Kollarından istifa ederek Gelecek Partisine geçen Emine Göktaş da Katıldı

Törene bir süre önce Ak Parti Kızıltepe Kadın Kolları Başkanlığından istifa edip Gelecek Parti Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Emine Göktaş ve Gelecek Parti İlçe başkanları katıldı.

Katılım töreninde telefondan canlı yayına katılan Gelecek Parti Genel Merkez Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı Mustafa Nedim Yamak, partiye katılan üyelere teşekkür etti.

Gelecek Parti Mardin'de Güçleniyor

Partiye katılım töreninde konuşan Gelecek Parti Mardin İl Başkanı Cesur Yücadağ, Vatandaşlar bu umudu Gelecek Partisi’nde gördüğü için partimize yoğun bir ilgi gösterdiğini belirterek, Bugün Kızıltepe Genç Parti İlçe Başkanı Ramazan Seydaoğulları ile ilçe yönetimi olmak üzere Kızıltepe Ak Parti ilçe yönetiminde olan Yusuf Özdemir, Vahdet Kırtıcı, Mehmet Ramazanoğlu, Abdulkadir Tokay, Muhammed Gökbal, Yaşar Özdemir ve arkadaşları partilerinden istifa edip Gelecek Partisine katılarak partimize güç kattıklarını ifade etti.

Millet Kutuplaştırıcı ve Ayrıştırıcı Siyasetten Bıktı

Bugün parti olarak üye katılımı konusunda ciddi bir çalışma içinde olduklarını kaydeden Yücedağ,” Adeta seferberlik halindeyiz; çünkü üye yapmak demek, aynı zamanda sahada olmak demektir. Son yıllarda kullanılan kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı siyaset dili, artık yerini çözüm üreten, birleştirici ve bütünleştirici bir siyasi dile bırakmaktadır. Her türlü baskıya rağmen halkın teveccühü bütünleştirici ve birleştirici siyasetten yanadır. Yani Gelecek partiden yanadır. Mardin’de partimize katılmak isteyenler vardır. Önümüzdeki günlerde hep beraber bunu göreceğiz. Partimiz Türkiye’de olmak üzere Mardin’de de günden güne güçleniyor. Türkiye’nin geleceği Gelecek partisinde görülüyor. Şimdi diyoruz ki; Daha sı var Sabredin. Mardin geleceği parlak olacaktır.” dedi

Daha sonra partiye katılan Kızıltepe Genç Parti eski İlçe başkanı Ramazan Seydaoğuları, ile Ak Parti Kızıltepe İlçe yönetiminde bulunan Yusuf Özdemir, Vahdet Kırtıcı, Mehmet Ramazanoğlu, Abdulkadir Tokay, Muhammed Gökbal, Yaşar Özdemir ve arkadaşlarına Gelecek Parti Mardin İl Başkanı Cesur Yücedağ tarafından parti rozeti takılarak, partiye katıldıkları için kendilerine teşekkür etti.

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle