Zirvenin Değişmeyen İsmi: PUBG Mobile ve Tablet Adam

PUBG Mobile yalnızca ülkemizde değil dünyanın dört bir tarafındaki oyuncular arasında da hiç azalmayan bir popülariteye sahiptir. Çok oyunculu bir FPS oyunu olan PUBG Mobile’ın ilk olarak bilgisayar sürümü piyasaya sürülmüş, daha sonra mobil sürümü oyuncularla buluşmuştur. Mobil sürümün çıkması aynı zamanda oyunun popülerliğinin ve oyuncu kitlesinin çok hızlı bir şekilde artmasını sağlamıştır.

OYUN DÜNYASI

Hem solo hem de takım şeklinde oynanabilen PUBG Mobile’da her bir oyunda en fazla 100 oyuncu bulunabilir. Oyuncular lobide toplanır ve uçaktaki yerlerini alırlar. Uçak, seçmiş oldukları harita üzerinden geçerken istedikleri noktada paraşütleriyle atlar ve hayatta kalmak için çetin bir mücadeleye girişirler.

PUBG Mobile oyuncularının her birinin amacı oyunu hayatta kalan son kişi olarak tamamlamaktır. Bunun için oyundaki tüm rakiplerini yani diğer oyuncuları hayatta bırakmaları gerekir. Oyuncular haritaya iniş yaptıkları zaman diğer oyuncular ile aralarındaki tek fark kişisel kıyafet seçimleridir. Diğer bir deyişle rakipleri karşısında avantajlı konuma gelmelerini sağlayacak hiçbir donanımları yoktur. Bu yüzden haritada indikleri alanda zırh, kask, araç, çanta, silah ve bomba gibi farklı ekipmanları bulma amacıyla farklı alanları ve binaları aramaya başlarlar. Çanta, zırh ve kask gibi ekipmanların üç farklı seviyesi vardır. Seviye arttıkça ekipmanların kapasitesi de kalitesi de artar. Haritadan haritaya farklılık gösterebilmekle birlikte oyuncuların bazı bölgelerde çok daha kaliteli ekipmanlara ulaşması mümkündür. Bu tür bölgeler genellikle haritaların en yoğun bölgeleri olur. Bu durum aynı zamanda söz konusu bölgelerde oyuncu sayısının artması nedeniyle ilgili bölgelerin daha tehlikeli ve kalabalık olmasına neden olur. Sonuç olarak bu bölgelerde çok daha çetin hayatta kalma mücadeleleri görülür.

Oyuncular PUBG’yi isterlerse FPS (First Person Shooter) yani birinci şahıs isterlerse TPS (Third Person Shooter) yani üçüncü şahıs olarak oynarlar. Oyuncular istedikleri modu tercih edebildikleri gibi oyun sırasında görüş perspektifi değiştirme imkanına da sahiptirler.

PUBG Mobile Tablet Adam’da

Dünya genelinde farklı beğenilere sahip oyuncular tarafından beğenilen her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da da oyuncuların kullanabileceği farklı hileler vardır.

Oyun indir kategorisinde sayısız oyunla hizmet veren Tablet Adam aynı zamanda oyuncuların oyun zevkini çok daha ileri noktalara taşımak amacıyla oyunculara PUBG Mobile hile indirme imkanı sunar.

Oyuncuların pubg mobile hile çeşitleri arasında en çok ilgi gösterdikleri arasında PUBG Mobile UC hilesi bulunur. PUBG Mobile oyuncuları, oyun içinde kullandıkları ve her sezon yenilenen birbirinden kullanışlı ve güzel ekipmanlara, kıyafetlere ve Royale Pass’e oyuna para yatırarak sahip olabilirler. Bunu elde edebilmek için de PUBG Mobile UC hilesi kullanarak oyundaki UC ve BP olarak bilinen sanal paralarını artırmak isterler. PUBG Mobile UC hilesi kullanmak için bu amaçla hazırlanan hile dosyalarını indirmek ve kurulumunu yapmak gerekir. Hile kurulduktan ve aktive edildikten sonra oyuncular hesaplarına sınırsız UC ve BP tanımlaması yapabilirler.

En Güncel PUBG Mobile Hile Seçenekleri İçin Oyuncuların Buluşma Noktası Tablet Adam

PUBG Mobile Lite oyuncuları da oyun içinde kullanabilecekleri kostümler ile bazı ekipmanları satın alabilirler. Sandıklar ve Winner Pass ile alınabilecek öğelerin her biri için oyuncuların PUBG Mobile Lite’ın oyun içi sanal para birimi olan BC sahibi olması gerekir. Bunun için her oyuncunun belirli bir bütçe ayırması ve PUBG Mobile Lite BC alma imkanı yoktur. Bu aşamada devreye giren Tablet Adam oyunculara PUBG Mobile hile ve PUBG Mobile Lite hile indir alternatifleri ile oyunun tüm imkanlarından yararlanma imkanı verir. PUBG Mobile Lite BC hilesi indirerek sınırsız oyun içi sanal para sahibi olurlar. Böylece oyun içinde istedikleri tüm eşyaları son derece kolay bir şekilde ve gerçek para harcamalarına gerek kalmadan satın alabilirler. BC yani Battle Coin hem oyuncuların oyun içinde kullanabileceği eşya, karakter ve silahları satın alma hem de kişiselleştirme unsurlarını kullanma noktasında önemli bir rol oynar. BP yani Battle Coin normal şartlar altında gerçek para ile satın alınabilir ve PUBG Mobile Lite oyununda kullanılabilir. Diğer yandan günümüzde pek çok oyuncu Tablet Adam web sitesi üzerinden PUBG Mobile hile çeşitlerini indirerek oyunun tüm imkanlarından yararlanabilirler, sınırsız UC ve BC sahibi olabilirler. Böylece oyun içindeki istedikleri satın alım işlemlerini hiçbir şekilde gerçek para harcamalarına gerek kalmadan gerçekleştirebilirler.

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite oyuncuları Tablet Adam üzerinden PUBG Mobile UC hilesi ve PUBG Mobile Lite BC hilesi indirdikten sonra hesaplarına istedikleri miktarda UC ve BC gönderebilirler. Bunun için yapmaları gereken Tablet Adam web sitesi üzerinden gerekli dosyaları indirmek ve Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarına kurmaktır. Tablet Adam web sitesi üzerinden gerekli hile dosyalarına kolayca ulaşabilirler. Hilelerini herhangi bir ban tehlikesi yaşamadan rahatlıkla kullanabilirler. Aynı zamanda sahip oldukları sınırsız UC ve BC ile oyun keyfini sınırsız bir şekilde yaşayabilirler.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle