Mardin'de Uygun Fiyatı ile Ev Yemeği Tadında: TAT-MAR Catering

Mardin'de 8 yıldır yemek fabrikası sektöründe başarılı işlere imza atan TatMar Catering, yemek çeşitliliği, deneyimli şefleri, alanında uzmanlığı ve özel gün organizasyonlarıyla sektörünün en iyi firması olarak biliniyor.

Mardin'in yöresel ve organik ürünleri ile kaliteli yemek yapan TAT-MAR Catering, deneyimli şefleriyle yerel üretimlerine de devam ediyor. Birçok noktada yemek verdiklerini belirten TAT-MAR yönetim kurulu başkanı Kasım Çakar, “Mardin ve ilçelerinde taşımalı yemek hizmeti ile aynı anda yaklaşık 10 bin kişiye hizmet verebiliyoruz.”dedi

Catering sektörüne 8 yıl önce 20 m2 alanda başladığını belirten ÇAKAR, "Kaliteli yemek profesyonel kadroyla ulaştığımız başarı neticesinde şuandaki fabrikamız 1000 m2. Evet bu Mardin için bir başarı. Ama biz bununla da yetinmeyeceğiz. Hedefimiz bölgenin en kapsamlı ve en büyük catering firması olmak.

2022 Türkiye’sinde artık birçok firma personel yemekleri konusunda yıllardır catering firmalarını tercih ediyor. Firmalar, zamandan ve maliyetten tasarruf edebileceği ve personel memnuniyetini arttırdığı kanıtlanmış olan catering hizmetini alternatif yöntemlere göre çok daha karlı ve verimli buluyor” şeklinde konuştu.

Pandeminin de etkisiyle hijyeni ön planda tuttuklarını kaydeden Çakar, “Bizim belli başlı unsurlarımız var. Bir ürünü satın alıp işlenmesinden sevkiyatına kadar birçok işlem görüyor. Önceliğimiz müşteriye güzel bir hizmet, müşterimize kaliteli yemek vermenin peşindeyiz. Türkiye’nin ön plana çıkmış belli başlı firmalarını tercih ediyoruz. İnsan sağlığına zarar verecek bulyon gibi hiçbir katkı maddesini kullanmıyoruz. Yemeklerimiz doğal kemik suyundan yapılıyor. Firmanızın en önemli misyonu bizim de yiyebilidğimiz yemeği pazarlayabilmek. Vizyonumuz ise belirttiğim gibi bölgenin en kapsamlı catering firması olmak. Her gün daha iyiye gitmek. Mardinin gerek yemeklerini gerek kültürünü bölgeye ve türekiye'ye en güzel şekilde yansıtmak." ifadelerini kullandı.

Catering haricinde özel yemeklerde, kokteyllerde, düğünlerde, taziyelerde de hizmet verdiklerine dikkat çeken Çakar, “Düğünlerden taziyelere, toplantı yemeklerinden özel yemeklere kadar yemekler yapılabiliyoruz. Bir fabrikanın kuruluş yemeğinden özel protokol yemeğine, imza yemeklerinden yurt dışından gelen misafirlere toplantı yemeğine kadar yemek veriyoruz. Mardin'in yöresel yemekleri ile otellere de hizmet sunduk"diyerek sözlerine son verdi.

SİPARİŞ VE BİLGİ İÇİN:

0541 689 61 36

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle