MARTİD'e En İyi DESTİNASYON Ödülü

İzmir'de gerçekleştirilen Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında en iyi stand destinasyonu ödülü kısa adı MARTİD olan Mardin Turizm İşletmeleri Derneği standınına verildi.

TURİZM

8-10 Aralık tarihlerinde İzmir’de düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı’na katılan Mardin'deki turizm işletmelerini bünyesinde bulunduran MARTİD, tarihi şehirde bulunan eski Kız meslek Lisesi'nin oya gibi taş nakışlarla işlenmiş kapısının destinasyonu ile tarihi evlerin camlarına yansıtılmış kadim şehrin mimari zenginlikleri ve görsellerini yansıtan destinasyonuyla Travell Turkey Fuarının en fazla ilgi çeken stand destinasyonu ödülüne layık görüldü.
Fuar Jürisi tarafından yapılan değerlendirmeyle ödüle layık görünen MARTİD'in ödülü, Standta hazır bulunan MARTİD Başkanı Aslan Paşaoğlu, Mardin Başkan Yardımcısı Bekir Falay ile derneğe üye işletmelerin sahiplerine taktim edildi.
Mardin Turizm İşletmeleri Derneği Başkanı Aslan Paşaoğlu, "En Güzel destinasyon Standı" ödülünün kendilerinin layık bulunmuş olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti anlattı.
Üç gün açık tutulan otel süreci boyunca MARTİD standının bir an olsun boş kalmadığına işaret eden Paşaoğlu, "Tarihi şehir Mardin'deki turizm zenginliklerini anlatmak, Mardin'deki turizm işletmelerini tanıtmak ve şehre gelen misafirlerin hangi konfor ve güzellikler içerisinde ağırlanabileceğinin en iyi şekilde yansıttığımızı düşünüyoruz. MARTİD olarak kendimizi yolun başında olan bir oluşum olarak görüyoruz. Şehrin marka değerini, turizm katmanlarıyla birlikte taıtıp, şehrimizi bir değerler silsilesi olarak hem yurt içinde hem de yurt dışında tanıtmaya devam edeceğimize inanıyoruz. Çok verimli ve güzel bir organizasyon oldu. Bu güzel organizasyondan hem şehrimiz, hem de işletmelerimizin kısa ve uzun vadede kazançlı çıkacağına inanıyor, bizi ödüle layık gören organizasyonun yetkililerine teşekkür ediyoruz." dedi.

YORUMLAR

  • Mardin misafirperverligini yansıtan sunumları ve içten, bilgece tavırlarıyla bu ödülü fazlasıyla hak ettiler. Yolları açık olsun...

Yorum Ekle