Sefirin Kızı Dizisi Günü Neden Değişti? Hangi Kanalda, Ne Zaman Oynuyor? Sefirin Kızı Hangi Gün, Saat Kaçta Başlıyor?

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisinin yeni yayın günü ne zaman? Sefirin Kızı yayın günü neden değişti? Sefirin Kızı hangi gün saat kaçta? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu? Sefirin Kızı ne zaman oynuyor? Sefirin Kızı saat kaçta oynuyor? Sefirin Kızı hangi kanalda, hangi gün oynuyor? Camdaki Kız dizisi hakkında merak edilenler neler?

KÜLTÜR SANAT
PAYLAŞ:

NGM ve O3 Medya ortak yapımı, ilk bölümü 16 Aralık 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmeliğini Emre Kabakuşak'ın yaptığı, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem'in birlikte kaleme aldıkları Türk yapımı dram dizisi Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı hangi gün saat kaçta? Sefirin Kızı son bölümde neler oldu?

SEFİRİN KIZINDA NESLİHAN ATAGÜL'ÜN YERİNE KİM GİRDİ?

Sağlık sorunları sebebiyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül yerine Tuba Büyüküstün dize girdi.

SEFİRİN KIZI HANGİ GÜN ÇIKIYOR? SAAT KAÇTA BAŞLIYOR? HANGİ KANALDA OYNUYOR?

Sefirin Kızı dizisinin yayın günü Pazartesi iken  49. bölümü itibariyle yeni gününde Salı Günü saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir. 

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hamile olduğunu öğrenen Mavi kendini büyük bir ikilemin içinde bulur. Geçmiş acıları ve korkuları onun geleceğe ve yeni bir bebeğe tutunmasına izin vermez. Diğer yandan düğün sonrası Halise yüzünden konakta kopan fırtına, Sancar’ın atacağı adımla konağın bütün düzeninin değişmesine neden olacaktır.

Sedat ve Güven kurdukları yeni planlarını işletirken hiçbir açık kalmaması için çalışırlar. Mavi ona karşı hazırlanan bu tuzaktan habersiz kendi kararsızlık cehenneminde yanmaktadır. Bu konuda Sancar’la yüzleşmenin hiç de kolay olmayacağının farkındadır ama asıl Melek karşısında kendini çaresiz hissedecektir. Sancar ise sevdiklerini korumak için mücadele ederken, önce marinayla ilgili öğrendiği gerçeklerle sonra da annesinden alacağı bir haberle adeta yıkılır.

Elvan, Bora konusunda üst üste hayal kırıklıkları yaşarken tanışacağı bir kadın kendini sorgulamasına ve bakış açısını değiştirmesine neden olur. Yahya ise Elvan için çabalamaya devam eder ve ondan beklenmeyecek girişimlerde bulunur. Ansızın gelen acı bir haberle ikisinin de dünyası değişmek üzeredir.

Halise çabalarının sonuç vermediğini görerek soluğu Sedat ve Güven’in yanında alır. Mavi ise Sancar ve Melek’le olan ilişkisini temelinden etkileyecek bir karar vererek kendini kliniğin kapısı önünde bulacaktır.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜM İZLE

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle