Kandemir Ailesi'nin mutlu Günü

Türkiye Güvenlik Korucuları Federasyon Başkanı Orhan Kandemir'in kardeşi Rıdvan Kandemir düzenlenen törenle yaşamını Sevil Abik ile birleştirdi.

ÖNE ÇIKANLAR
PAYLAŞ:

Kızıltepe'de yerleşik olan Kandemir Ailesine mensup Türkiye Güvenlik Korucuları Federasyon Başkanı Orhan Kandemir'in kardeşi Rıdvan Kandemir Kızıltepe'de düzenlenen düğün töreni ile Abik Ailesine mensup Sevil Abik ile yaşamını birleştirdi.

Kızıltepe Pırlanta Düğün Salonunda düzenlenen düğün törenine her iki ailenin akrabaları ile çok sayıda davetli katıldı. 

Düğün törenine el ele gelen gelin Sevil Abik ile damat Rıdvan Kandemir, her iki aileye mensup aileler tarafından alkış ve zılgıtlarla karşılandı. İlk danslarını konfeti ve ışık gösterileri arasında yapan genç çift, davetlilerin tebriklerini kabul etti.

Mutlu birlikteliklerini attıkları imzalarla resmiyete dönüştüren Sevil İle Rıdvan'ın Kandemir'in nikah töreninde şahitler ve davetliler huzurunda birbirlerine bir kez daha 'evet' diyen genç çiftin nikah şahitliklerini Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Operatör Doktor Seyithan Elçioğlu ile Mardin Valiliği Yazı İşleri Müdürü Şeyhmus Duran yaptı. 

Yöresel müzikler eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar devam eden düğünde davetlilere çeşitli ikramlar yapıldı. Türkiye Güvenlik Korucuları Federasyon Başkanı Orhan Kandemir, mutlu günlerinde yanlarında olup, sevin ve heyecanlarını paylaşan bütün davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

YORUMLAR

İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Ekle