2 Aralık BİM kataloğu yayınlandı! Bu Cuma Bim'e gelen indirimli ürünler listesi 2 Aralık 2022 BİM aktüel ürünler

BİM 2 Aralık 2022 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Her hafta farklı ürün çeşitleriyle raflarını yenileyen BİM'de sürpriz indirimler var. BİM 2 Aralık 2022 kataloğu ile fırsatlar sizi bekliyor. BİM marketlerde Züccaciye, oyuncak, elektronik, tekstil gibi ürünlerde büyük indirim var.

GÜNCEL

Günümüzde dünyada yaşanan ekonomik krizden bizim ülkemiz de payını almaktadır. Bu nedenle vatandaşlarımızın bir şekilde tasarruf yapmaya çalıştığı, yiyecek fiyatlarının el yaktığı şu günlerde en çok konuşulan konulardan biri ev gereçleri alışverişini daha ucuza getirmenin yollarını aramak.Türkiye’de hem ulusal hem de bölgesel süpermarket zincirlerinin sayısı bir hayli fazla. Ancak bu marketler arasında fiyatları ucuz olan marketler çok az sayıda... Fiyatlarının diğer zincir marketlere göre daha uygun ve ürünlerinin kalitesi Vatandaşların ilgisini gören marketlerden biri de BİM oluyor. İşte Siz değerli ziyaretçilerimiz için BİM'e gelen Züccaciye, oyuncak, elektronik, tekstil ve çeşitli gıdalardan oluşan haftalık aktüel indirimli ürünleri...

Katologun birinci sayfasında Çalışma masası, kitaplık, orta sehpa, masa lambası ve şarjlı damacana pompası yer alıyor.

Katalogun ikinci sayfasın Dijital radyatör, ütü masası, Çeşitli mutfak gereçleri, boyama kitapları, kutu oyunu, ve konuşan oyuncak bebek yer alıyor.

Katalogun üçüncü sayfasında duvar saati, tablo ve çerçeve gibi ev aksesuarları ve

kitap çeşitleri yer alıyor.

Katalogun dördüncü sayfasında kapşonlu mont, çıtçıtlı oduncu gömlek çeket, bere çeşitleri ve birbirinden güzel mutfak ürünüleri yer alıyor.

25 Kasım - 2 Aralık 2022 Bim indirmli ürünler listesi için TIKLAYIN...

 

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle