Abdülkadir Tutaşı

Altındağ ve Okman ailesinin mutlu günü

Altındağ Ailesinin oğulları Muhammed Altındağ ile Okman Ailesinin kızları Büşra Okman, bir düğün merasimi ile yaşamlarını birleştirdiler.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Köy Muhtarları, Mehmet Acu'nun ev sahipliğinde toplandı

Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Şeyhan, Akres ve Sürgücü bölgesindeki kırsal mahalle muhtarları Şeyhan Tesislerinde düzenlenen programda bir araya geldiler. AK Parti Artuklu Meclis Üyesi Mehmet Acu'nun ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı programa AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Artuklu AK Parti ilçe başkanı Serdal Bağış, meclis üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin; bir şehirden ötesi...

Somut tarihi ve mimari eserlerin yanında, farklı sosyal ve kültürel zenginliği ile de insanları cezbetmeye devam ediyor..

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mahalle sakinlerinden Başkan Tutaşı'ya "yol" teşekkürü

Yalım Mahallesi sakinleri yapılan asfalt yol çalışmalarından ötürü Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı'ya teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artuklu’da 17 adet spor tesisi daha yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nın katkısıyla Artuklu Belediyesi tarafından ilçede 17 adet spor tesisi kurulması için protokol imzalandı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tutaşı, Güneydoğu’da en başarılı başkanlardan biri oldu

ORC Araştırma Eğitim Danışmanlık anket firmasının Güneydoğu Anadolu Bölgesi İlçe Belediyeleri arasında en başarılı görülen Belediye Başkanları anketinde Mardin Artuklu Belediye başkanı Abdulkadir Tutaşı 4 başkandan biri oldu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artuklu’dan Erdoğan’a anlamlı destek

Cumhurbaşkını Recep Tayyip Erdoğan’a karşı uluslararası düzeyde başlatılan karalama çalışmalarına karşı Mardin Merkez Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, sessiz kalmadı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Artuklu Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı araç filosunu genişletmek için çalışmalara hız verdiklerini dile getirirken “Yakın zamanda Devlet Malzeme Ofisi’nden (DMO) alınacak yeni iş makineleri ile hizmet ağımızı genişleteceğiz” dedi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin'e Tıp Fakültesi talebi için destek büyüyor

Mardin Sivil Toplum Örgütleri Platformu, Mardin'e Tıp Fakültesi Kazandırılmasına yönelik başlatmış oldukları kampanyaya ilçe belediye başkanlarından destek geldi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tutaşı, Mardin Life TV'nin konuğu oldu

İki dönem Mardin Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Mardin eski belediye başkanı Abdulkadir Tutaşı 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde yeniden Artuklu Belediye Başkan adaylığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ