Akıncı Final Tarihi Ne Zaman? Akıncı Final mi Yapıyor 2021? Akıncı Dizisi Bitiyor mu?

Türk televizyonlarında bilim kurgu ve aksiyon türünde ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Akıncı dizisi heyecanla takip ediliyor. Ancak dizinin final olacağı ile ilgili iddialar var. Peki Akıncı ne zaman final yapacak? Dizi ne zaman final yapıyor? Akıncı kaçıncı bölümde final yapacak? ATV'de yayınlanan Akıncı dizisi kaç bölüm sonra final yapıyor? İşte seyircinin merakla beklediği sorunun cevabı...

TELEVİZYON
PAYLAŞ:

Akıncı dizisi, kendi kulvarında kıyaslandığında rakipsiz ve adeta bambaşka bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin uyarlama bir dizi olmaması ve yerli milli kahraman Akıncı olarak izleyicinin beğenisine sunulması dikkat çekti. İlk bölümlerde yüksek reyting alan ancak sonrasında düşüşler yaşayan dizi için yakın zamanda final yapacağı konusunda bazı iddialarda bulunulmuştu. Ancak gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı ve Akıncı dizisinin performansı her hafta daha da iyi hale geldi. Peki Akıncı dizisi 2. sezonu yayınlanacak mı? Yeni sezonda olması istenen başarılı yapımla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanıyor?

AKINCI FİNAL OLACAK MI?

Akıncı dizisi için birkaç bölüm sonra final yapacak iddiaları iyice gündeme düşmüştü. Ancak görülen o ki dizinin hiçbir şekilde final yapacağı yok. Aksine ikinci sezonda karşımıza çıkma ihtimali de mümkün gözüküyor.

Akıncı 2. Sezon Olacak mı?

Akıncı dizisinin 2. sezonu yayınlanması bekleniyor. Nedeni ise dizinin her geçen hafta daha iyi reyting değerlerine sahip olması. Böyle giderse pek çok kişinin izlediği Akıncı dizisi senaryosu henüz giriş aşamasında olduğu için birkaç sezon daha yayın hayatına devam edecektir. Akıncı 2. sezon yayınlanacak diyebiliriz. Ancak belirttiğimiz üzere izlenme oranlarının dizinin yayın hayatıyla büyük bir orantısı bulunuyor.

Akıncı Sezon Finali Ne Zaman?

Akıncı'nın sezon finali ise Mayıs ayında gerçekleşebilir. Bu ayda pek çok dizi sezon finali yaparak birkaç aylık tatil süresine giriş yapıyor. Ardından Ağustos ve Eylül aylarında ise yeni sezona başlıyorlar. Genellikle bu tatil diliminde yeni diziler ortaya çıkmakta. Yaz dizileri istediği başarıyı elde ederse diğer dizileri zorlayabilir. Akıncı dizisinin kendi kulvarında önde olduğu düşünülürse onu tahtından elde etmek isteyen bir dizinin onunla aynı konuda işler yapması gerekir. Dolayısıyla Akıncı dizisinin şu an için önemli bir konumda olduğunu söyleyebiliriz.

AKINCI DİZİSİ SON BÖLÜM İZLE (15. BÖLÜM)

AKINCI SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE (16. BÖLÜM 1. FRAGMAN)

AKINCI SON BÖLÜM FRAGMANI İZLE (16. BÖLÜM 2. FRAGMAN)

YORUMLAR

  • 2 sezonda nolcak

Yorum Ekle