Ankara

SURİYELİ ŞAMPİYON BATMAN’I SEÇTİ

Türkiye genelinde 1 Milyon 243 bin 801 öğrencinin katıldığı LGS’nin yerleştirme sonuçları açıklandı. Batman'a komşu ilçe Kurtalan’da Selahaddin Eyyubi İmam Hatip Ortaokulu’ndan mezun olan ve sınavda 500 tam puan alan Suriyeli Dlyar Safo, Batman Fen Lisesi’ni seçti. Safo, mühendis olmak istiyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Atılım Üniversitesi 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Atılım Üniversitesi ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Atılım Üniversitesi ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Üniversitesi 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Ankara Üniversitesi ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ankara Üniversitesi ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Medipol Üniversitesi 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Ankara Medipol Üniversitesi ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ankara Medipol Üniversitesi ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (AHBV) 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (AHBV) ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (AHBV) ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara Bilim Üniversitesi 2021 Taban Puanları (Son 4 Yıl) Başarı Sıralamaları

Ankara Bilim Üniversitesi ANKARA taban puanları ile başarı sıralamaları açıklandı. En güncel haline aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Ankara Bilim Üniversitesi ANKARA sıralama. 2021 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir. Bu puanlar son 4 yılına ait Üniversite yerleştirme puanlarıdır. Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM ve YÖK-YÖKATLAS tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Flaş Flaş Flaş! Vücudunda yara ve darp izi yok! Kaçan kurbanlığın peşinden gidip ölü bulunan Onur'un otopsi işlemlerine başlandı!

Ankara'da kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra kaybolan, 2 gün sonra da cansız bedeni bulunan tıp fakültesi öğrencisi 20 yaşındaki Onur Eker'in, Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemleri sürüyor. Vücudunda herhangi bir yara ve darp izi olmadığı belirtilen Eker'in kesin ölüm nedeni otopsiyle belirlenecek. Torununun cenazesinin yanına gittiğini belirten dede Zühtü Erdoğan, "Yüzüstü vaziyette olduğu ve baya orada bulunduğu için kafa bölümünde çürüme meydana gelmişti" dedi. İşte haberin detayları...

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İkna yoluyla 5 PKK elemanı teslim oldu

İçişleri Bakanlığı, kolluk kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğünce yürütülen ikna çalışmaları sonucu 5 PKK elemanı kaçarak teslim olduğunu belirtti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

​Türkiye'de Covid-19 nedeniyle 38 can kaybı daha yaşandı

Türkiye'de Coronavirus salgını nedeniyle son 24 saatte 38 kişi vefat etti, 7 bin 666 yeni vaka tespit edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ankara'da 12 bin litre etil alkol ele geçirildi

Yenimahalle ilçesinde bulunan 3 farklı depoya düzenlenen operasyonda, içki yapımında kullanılan 12 bin litre etil alkol ele geçirilirken, konuya ilişkin 3 şüpheli gözaltına alındı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HÜDA PAR'ın bayramlaşma programı belli oldu

​HÜDA PAR Genel Sekreteri Şehzade Demir başkanlığındaki heyet, 6 siyasi parti ile bayramlaşacak.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakan Varank'tan yerli Covid-19 aşısı açıklaması

​Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Faz 2 aşamasında 1. dozların tamamlandığını, 2. Dozların ise uygulanmaya başlandığını açıkladı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bakan Koca: Üçte birimiz çift doz aşılıyız!

​Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Coronavirus aşısı uygulanan 20 milyon kişinin ikinci doz aşı yaptığını belirtti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye'de son 24 saatte 35 kişi vefat etti 6 bin 918 vaka tespit edildi

Türkiye'de son 24 saatte 229 bin 582 Covid-19 testi yapıldı, 6 bin 918 kişinin testi pozitif çıktı, 35 kişi vefat etti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığından 81 ile bayram genelgesi

​Sağlık Bakanlığı tarafından 81 ilin il sağlık müdürlüklerine "Bayram Tatilinde Sağlık Hizmetlerinin Sunumu" başlıklı genelge gönderildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YKS kılavuzu yayımlandı: Tercihler 5-13 Ağustos'ta

ÖSYM, 2021-YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu yayımlandı. Kılavuza göre üniversite tercihleri 5-13 Ağustos'ta yapılacak.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Haziranda yüzde 161 oranında işletme kapandı

​Haziran ayında kapanan gerçek kişi ticari işletme sayısında bir önceki aya göre yüzde 161,2 oranında artış gerçekleşti.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye'de Son 24 saatte 7 bin 304 Coronavirus vakası tespit edildi

​Coronavirus salgını nedeniyle son 24 saatte 48 kişi vefat etti, 7 bin 304 yeni vaka tespit edildi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ