Antalya

Antalya Hava Durumu

Antalya'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji raporlarına göre 15 günlük Antalya hava durumu. Antalya'da 13 Nisan 2021 Salı hava durumu nasıl olacak? Antalya 14 Nisan 2021 Çarşamba yağış var mı? Antalya 15 Nisan 2021 Perşembe hava durumu güneşli mi?

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mardin Merkezli 6 ilde Terör Operasyonu

Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İstanbul, Bursa, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Antalya'da gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonlarda 26 şüpheli gözaltına alındı.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığından Merak Edilen "Oyun" Sorusuna Yanıt!

İçişler Bakanlığı, kontrollü normalleşme sürecine ilişkin sıkça sorular sorulara yanıt verdi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kahvehanelerde oyunlar serbest mi, yasak mı?

İçişler Bakanlığı, kontrollü normalleşme sürecine ilişkin sıkça sorular sorulara yanıt verdi. Kafa karışıklıklarına son veren bakanlık, yüksek riskli iller dışında açılan kahvehaneler ve kıraathanelerin durumuyla ilgili de bilgilendirme yaptı. Buna göre kahvehanelerin açık olduğu illerde oyun (kağıt, okey vb.) oynanmasına müsaade edilmeyecek.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İşte normalleşmeye en yakın iller! Yasaklar hangi şehirlerde kalkabilir?

Normalleşme ve koronavirüs tedbirlerinin kaldırılmasına ilişkin son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca, 1 Mart itibarıyla kriterlere uyan illerde normalleşmenin başlayacağını açıkladı. Kriterlere göre 100 binde 10 vakanın altındaki iller düşük, 11-35 arası ise orta riskli sayılacak. İlk normalleşme de düşük ve orta riskli illerde başlayacak. İşte tamamlanan kademe kriterleri ve illerin renk kodlamalarına göre normalleşmeye en yakın iller

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

HDP'den neden Alevi vali ve general yok tepkisi

Alevilerin siyasette daha çok söz sahibi olmasını belirten HDP'li Kemal Bülbül, "Türkiye’de Alevi bir vali ve orduda general olmuş bir Alevi yoktur" dedi.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Güneş enerjili sera yaptırılacak

Maldan İletişim İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanmakta olan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (13. Etap) kapsamında Antalya/Alanya/Güney Köy, Pınar bucağı mevkiinde gerçekleştirilecek Güneş Enerjili Sera Yatırımı kapsamında inşaat işi ihalesi yapıyor.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ 141 arsayı açık artırmayla satacak

TOKİ Mardin, Ankara, İstanbul, ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 25 ildeki 141 arsayı satışa, Osmaniye ve Konya'daki 3 arsayı da kiraya sundu.

DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ