Başkan Tutaşı’dan Belediye Çalışanlarına Banka Promosyon Jesti

Mardin Artuklu Belediyesinde çalışan memur, işçi ve Belediye Personel AŞ. çalışanları maaşlarının ödeneceği banka ihale ile belirlendi. İhaleyi alan banka her çalışana 9 bin 800 TL promosyon vermeyi taahhüt etti.

GÜNCEL

Şeffaf bir ortamda, eşitlik ve rekabeti sağlayacak şekilde, Mardin’de şubesi bulunan bütün bankaların katılımına ve teklif vermesine açık olarak yapılan görüşmede ihaleyi en çok teklif veren banka kazandı.

Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı’nın İlçe banka yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen ihale sonucunda açıklamada bulundu.
Tutaşı: "İşçinin, emekçinin her zaman yanında olan belediyemiz, memur, işçi ve Belediye Personel AŞ. çalışanlarımızı kapsayan maaş ödeme protokolünü en yüksek teklifi veren banka ile imzaladık. Üç yıllık protokol karşılığında belediyemiz çalışanlarına 9 bin 800 TL promosyon alacak. Tüm emekçilerimize hayırlı osun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • Sanki belediye veriyormuş gibi kendilerine mal ediyorlar ilk önce işçilerinin haklarını ver sonra ortaya cık böbürlenip dur boş kişiler

    Uzun zamandir belediyeden icraat beklerken tutasi bunu mu yapti bu neyin jesti banka promosyon veriyormus kayyum donemindede verdi hdp donemindede o zaman haber yapildi mi yapilmaz ben bir vatandas olarak son 1.5 yildit tutasi ve cocuklarinin yolsuzluklari disinda bir sey duymadim hukumetimiz keske mudahele etsede kurtulsak

Yorum Ekle