Belediye

Midyat Belediyesi’nde kadınlara yönelik çalışma

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin talimatıyla açılan Kadın ve Aile Merkezi’nde kadınlar hem aile ekonomisine para kazandırıyor hem de sanat öğreniyor. El işini öğrenen kadınlar daha sonra yaptıkları ürünleri satarak para kazanıyor.

Duvar üzeri korkuluk yaptırılacak

Elazığ Belediye Başkanlığınca, Merkez Mahallelerde yapılan duvarlar üzerine korkuluk yapılacak. İhale ilanına ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Akaryakıt alınacak

Van Başkale Belediyesince akaryakıt mal alım işi ihalesi yapılacak. İhale ilanına ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Belediye, akaryakıt satın alacak

Mardin’in Dargeçit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, belediyenin hizmet araçlarında kullanılmak üzere akaryakıt alım ihalesi yapacak. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Araç ve iş makinası kiralanacak

Ceylanpınar Belediye Başkanlığınca Araç ve iş makinası kiralama ihalesi yapılacak. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Mardin'de yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Mahmut Demirtaş’ın talimatları doğrultusunda yol çalışmalarına hız veren Fen İşleri Daire Başkanlığı Kırsal Yollar ve Kentsel Yollar Şube Müdürlükleri projeye aldıkları yolların büyük bir bölümünde yapım, onarım ve bakım çalışmalarını gerçekleştirdi.

Büyükşehirden İhtiyaç Sahiplerine Giysi Yardımı

Mardin Büyükşehir Belediyesi, sosyal inceleme neticesinde ihtiyaç sahibi ailelere giysi yardımında bulunuyor.