tatlidede

Sipahi Habtor Bin Said'i kim canladırıyor? Erkan Bektaş kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Erkan Bektaş evli eşi kim? Çocuğu var mı?

Oyuncu Erkan Bektaş hayatı merak ediliyor. Peki Erkan Bektaş kimdir? Erkan Bektaş kaç yaşında? Erkan Bektaş aslen nereli? İşte Erkan Bektaş hakkında merak edilen detaylar ve hayatı...
  • 10.08.2022 18:42
Sipahi Habtor Bin Said'i kim canladırıyor? Erkan Bektaş kimdir, nerelidir? Kaç yaşında? Erkan Bektaş evli eşi kim? Çocuğu var mı?

Erkan Bektaş, 11 Mart 1972 tarihinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yüksek öğretim eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.  

Mezuniyetinin ardından Ankara Halk Oyuncuları Tiyatro ve Sanat Etkinlik Derneği’ne kursiyer olarak tiyatroya adım atan Bektaş,  

Oyun Atölyesi, Tiyatro Pangar, Tiyatro Seyirlik gibi pek çok toplulukta da yer alan Erkan Bektaş, kameralar karşısına ilk kez ‘Bedel’ adlı televizyon dizisi ile geçmiştir.  

2010 yılında Kadıköy’de ‘Tiyatro Baykuş’un kuruculuğunu üstlenen başarılı oyuncu, Ağır Roman Yeni Dünya, Umutsuz Ev Kadınları, Benim İçin Üzülme gibi pek çok yapımda da yer almıştır. 

Balık burcu özelliklerine sahip olan Erkan Bektaş, 1.78 metre uzunlukta ve 75 kilogram ağırlıktadır.  

Erkan Bektaş’ın rol aldığı bazı diziler ve filmler:

2013 - Sağ Salim 2 Sil Baştan (Sinema Filmi)

2013 - Benim İçin Üzülme 2. Sezon (Mustafa) (TV Dizisi)

2012 - Böyle Bitmesin (Kürşat) (TV Dizisi)

2009 - Kül ve Ateş (Cemal Çam) (TV Dizisi)

2009 - Bornova Bornova (Murat) (Sinema Filmi)

2008 - Başka Semtin Çocukları (Haydar) (Sinema Filmi)

Yorum Yaz