Survivor All Star 2022 Evrim Keklik hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli? İzleyiciler, Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022 yarışmacılarını merak ediyor. Survivor All Star 202 Evrim Keklik hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte Evrim Keklik'in biyografisi..
  • 24.02.2022 18:20
Survivor All Star 2022 Evrim Keklik hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? Evrim Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 kadrosu açıklamıştı. Survivor All Star 2022 kadrosunda gönüllüler arasında yer alacak olan Evrim Keklik'in hayatı merak konusu oldu.

Peki, Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli? Tv 8'in sevilen programı Survivor'un eski yarışmacısının ne zaman yarıştığı ve kaçıncı olduğu merak ediliyor.

Survivor All Star Evrim Keklik hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu? İşte detaylar...

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nereli?

Evrim Keklik, 14 Mart 1991 yılında İstanbul'da  doğdu.

Spora 1. sınıftayken Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybol ile başlayan Keklik, Galatasaray voleybol takımı ve Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımında yer aldı.

Sonrasında yaşadığı talihsizlik sebebiyle, omzunda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldı.

Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimini bitirdi.

Üniversiteden 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun olan Keklik, 2017 yılında İstanbul'a geri dönerek sualtı hokeyine başladı.

Keklik, şimdilerde bir magazin programında yorumculuk yapıyor.

Survivor All Star 2022 Evrim Keklik hangi sezon yarıştı kaçıncı oldu?

Evrim Keklik, Survivor 2020 sezonunda yarıştı ve Sercan, Nisa ve Evrim arasında en az oyu alan isim olan Evrim 24 Haziran Survivor yarışmasından elenen isim oldu.

Yorum Yaz