Diyarbakır

Diyarbakır'da kar yağacak mı?

Yağmursuz geçen günlerin ardından başta Diyarbakır olmak üzere ülke genelinde kış etkisini göstermeye başladı. "Diyarbakır'da kar yağacak mı?", "Diyarbakır'da kar yağışı ne zaman olacak?" soruları Diyarbakırlılar tarafından en çok merak edilen konular arasında. İşte Diyarbakır'ın güncel hava durumu.

Büyükşehir Belediyesi 75 itfaiye eri alacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı, ilk defa atanmak üzere İtfaiye eri alımı yapacak. Personel alım ilanına ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Diyarbakır'da engelli derneğinde alkollü eğlence yapıldı

Diyarbakır’da kısıtlama saatinde bir engelli derneğinde 9’uncu kez alkollü eğlence yapıldığı ihbarı alan polis, zabıta ekipleri belirlenen adrese operasyon düzenledi.

Kemikli dana eti satın alınacak

Adalet Bakanlığı, Diyarbakır E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, kemikli dana eti alım ihalesi yapacak.

Çimento satın alınacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesince Bağlar, Hani ve Dicle ilçelerine bağlı mahallelerdeki ibadethane ve mezarlıklar için inşaat demiri ve çimento alımı işi ihalesi yapılacak.

Mardin - Diyarbakır yolunda feci kaza

Mardin Diyarbakır Karayolu üzerinde seyir halinde bulunan bir korgo şirketine ait aracın yolcu münibüsüne çarpması sonucu kaza yaşandı, yaşanan kazada gelen ilk bilgilere göre 13 kişi yaralandı.

Kayyım olarak atanan kaymakam'a da kayyum atandı!

Kayyım olarak belediyeye atanan kaymakam, görevden alındı!

Birçok il ve ilçeye Kadın-Erkek Korucu alımı yapılacak

Mardin başta olmak üzere birçok şehirde ilçe jandarma komutanlıkları bünyesine güvenlik köy korucusu alımı yapılacak. Korucu alımlarının çoğu farklı şekilde yapılıyor.

5 Şiddetinde Deprem!

Siirt'in Kurtalan ilçesinde meydana gelen 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Mardin ve diğer çevre illerde de hissedildi.

Mardin, Diyarbakır ve Batman'daki trafik kazaları kamerada

Mardin, Diyarbakır ve Batman'da dikkatsiz sürücülerin neden olduğu trafik kazaları Kent Güvenlik Yönetim Sistemine yansıdı.