tatlidede

ATV Kim Milyoner Olmak İster? 1016. Bölüm tek parça full izle! Kim Milyoner Olmak İster? 2022 Pazar son bölüm izle

Seyirciler tarafından çok sevilen Kim Milyoner Olmak İster? programı heyecanla bekleniyor. Kim Milyoner Olmak İster? son bölümü yayınlandı mı? ATV ekranlarında seyirci ile buluşan Kim Milyoner Olmak İster? programı 1016. bölüm yayınlandı mı? Kim Milyoner Olmak İster? son bölüm izle! Kim Milyoner Olmak İster? 1016. bölüm Youtube'da yayınlandı mı?
  • 04.12.2022 17:37
ATV Kim Milyoner Olmak İster? 1016. Bölüm tek parça full izle! Kim Milyoner Olmak İster? 2022 Pazar son bölüm izle

Kim Milyoner Olmak İster? 1016. bölüm tek parça olarak yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster? son bölüm full izle! 04 Aralık 2022 Pazar tarihinde Kim Milyoner Olmak İster? son bölüm full internete yüklendi.

İşte Kim Milyoner Olmak İster? programı hakkında merak ettikleriniz...

Kim Milyoner Olmak İster? 1016. Bölüm Tek Parça Full İzle

Kim Milyoner Olmak İster? 1016. bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

Kim Milyoner Olmak İster? 1016. bölüm Youtube'dan tek parça olarak izleyebileceğiniz link...

KİM MİLYONER OLMAK İSTER HAKKINDA BİLGİLER

Kim Milyoner Olmak İster? 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv'de yayınlanan Türk yarışma programı. Günümüzde Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster? Pazar akşamları yeni bölümleri ile saat 20.00'de Atv'de yayınlanmaktadır.

Yarışmanın sunucusu Kenan Işık'ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunulmuştur. Daha sonra Selçuk Yöntem, 3 yıl programın sunuculuğunu üstlenmiştir. 2017 yılının Şubat ayından 2019 yılının Haziran ayına kadar Murat Yıldırım programın sunuculuğunu yapmıştır. 5 Ekim 2019 tarihinden itibaren Kenan İmirzalıoğlu programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Eski yarışmanın en büyük ödülü olan 500.000 TL'yi alabilen olmamışken, şu anki büyük ödül olan 1 milyon TL'yi Arda Ayten adlı yarışmacı kazanmıştır.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA KURALLARI

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. 2. soruda 1.000 TL, 7. soruda ise 15.000 TL'lik baraj soruları var. Yarışmayı kaybettiğiniz takdirde en son geçtiğiniz baraj sorusunun ödülü sizin olur. Çekildiğiniz takdirde en son yanıtladığınız sorunun ödülünü alırsınız. Ayrıca size sunulan 4 joker hakkının 3'ünü istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Diğer joker hakkını (yani çift cevap hakkını), 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz.

Yeni yarışmada, eski yarışmadan farklı olarak bir adet "sesli soru" sorulmaktadır. Yarışmacı öncelikle ses kaydını dinliyor ve ses kaydı ile ilgili olarak sorulan soruyu yanıtlamaya çalışıyor. Sesli soru, 2. baraj sorusu olarak kabul edilen 7. soru dahil olmak üzere ilk 7 soruluk bölümde sorulmaktadır.

Joker hakları:

  • Seyirciye sorma jokeri: Yarışma stüdyosunda bulunan seyircilerin ellerindeki cihaz yardımı ile 10 saniye içerisinde cevap verip yarışmacıya yardımcı olduğu jokerdir.
  • Telefon jokeri: Yarışmacı, başvuru sırasında adını verdiği 3 arkadaşından birini arayıp 30 saniye içinde soru hakkında fikir alışverişinde bulunabilir.
  • Yarı yarıya jokeri (50:50): Bilgisayar, yanlış olan 2 seçeneği rastgele çıkarır.
  • Çift cevap jokeri: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır.

Eski Joker hakları:

  • Soru değiştirme jokeri: Sadece "Kim Bir Milyon İster" yarışmasında kullanılan bu joker sayesinde soru değiştirilebilir.
  • Uzmana sorma jokeri: Koronavirüs salgını nedeniyle stüdyoya seyirci alınamayacağı için seyirci jokeri yerine geçici bir süreliğine getirilmiştir. Yarışmacılar, soruyu, daha önce 1 milyon TL'yi kazanan Arda Ayten'e sormaktadırlar.

Yorum Yaz