matesis

Kanal D Hicran 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hicran dizisi 18. bölüm fragmanı izle!

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Hicran dizisi 17. bölümde nefesleri kesti. Farklı bir senaryoya sahip olan Hicran dizisinin yeni bölümü fragmanı heyecanla bekleniyor. Peki Hicran dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hicran son bölüm izle! Hicran 18. bölüm fragmanı Youtube'da yayınlandı mı?
 • 30.11.2022 18:05
Kanal D Hicran 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hicran dizisi 18. bölüm fragmanı izle!

Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Hicran 17. bölüm Kanal D ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını heyecanla bekliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hicran dizisi 30 Kasım 2022 Çarşamba tarihinde 17. bölüm ile ekranlara geldi.

Hicran 18. Bölüm Fragmanı İzle

Hicran 18. bölüm fragmanını izleyebileceğiniz link...

Hicran 18. bölüm fragmanını Youtube'dan izleyebileceğiniz link...

Hicran hangi gün, ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

 • Kanal D'nin yeni günlük disisi "Hicran" 7 Kasım 2022 tarihinde Pazartesi günü ilk bölümü ile izleyici karşısına çıktı.
 • Dizi başladığı günden itibaren hafta içi hergün saat 17:00'da yeni bölümleri ile ekrana gelecek.

Hicran Konusu ve Künyesi

Aşkı hiç tatmamış bir adam olan Emre’yle, kaybettiğini sandığı bebeğini bulma umuduyla nefes alan Hicran’ın aşkı..

Hicran, kendi kızı olduğunu bilmeden bakıcılık yapmak için geldiği konakta hem yıllar önce kaybettiği kızını bulacak. Hem de aşkı tadacaktır. Üvey annesi Keriman ve Emre’nin kayınvalidesi Aliye’nin oynadığı oyunlar sonucu ayrı düşen anne-kız,  Hicran ve Melek kaderin cilvesiyle tekrar bir araya gelirler.

Bugüne kadar aşkı hiç tatmamış, halası Nurten’in baskılarıyla Maral’la evlenmiş olan Emre’yi hayata bağlayan tek şey kızı sandığı Melek’tir. Annesi bildiği Maral’ın ölümüne şahit olan Melek, yaşadığı travma sonucu sessizliğe gömülmüştür. Emre’nin tek isteği Melek’in baba deyişini tekrar duyabilmektir. Hicran’ın konağa gelişiyle herkesin hayatı değişir. Melek gömüldüğü sessizlikten çıkarken,  Emre de  yüreğinin derinlerinden gelen sese kulak verecek, Hicran’a aşık olacaktır.

Kader, Emre ve Hicran ikilisini bir araya getirirken kötüler de boş durmayacaktır elbet. Melek’in anneannesi Aliye ve Emre’ye saplantılı aşık olan, nişanlısı Yeliz, Emre ve Hicran aşkının en büyük düşmanı olacaktır. Aliye, sırlarının açığa çıkmasına engel olmak için Hicran’dan kurtulmanın yollarını ararken, Emre’yi kaybetmemek için her şeyi göze alan  Yeliz de  Hicran’dan kurtulmak için kötücül planlar yapmaya başlayacaktır. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Emre ve Hicran’ın bir araya gelmelerine engel olamayacaklardır.. Bu savaşın tek kazananı aşk olacaktır…

Hicran Oyuncuları

Yapım: Filmevi Yapım
Yapımcı: Dilek Yorulmaz - Erol Demir
Yönetmen: Gürsel Ateş - Nuh Şen
Senaryo: Uğur Kandemir Arpacı, Fırat Efe Akyüz, Zeynep Kaya
Oyuncular:

 • Elçin Zehra İrem - Hicran Kayalar
 • Berk Bakioğlu - Emre Aksoy
 • Nisa Sofiya Aksongur - Melek Aksoy
 • Yağmur Çokgenç - Yeliz Altınsoy
 • Melda Arat - Aliye Sarıca
 • Özlem Sürek - Nurten Aksoy
 • Yaşar Üzer - Süleyman Akdemir
 • Hilal Tüfek - Zehra Alacalı

Yorum Yaz