Star TV Yalı Çapkını 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını dizisi 4. bölüm fragmanı izle!

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Yalı Çapkını dizisi 3. bölümde nefesleri kesti. Farklı bir senaryoya sahip olan Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümü fragmanı heyecanla bekleniyor. Peki Yalı Çapkını dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 4. bölüm fragmanı Youtube'da yayınlandı mı?
  • 07.10.2022 22:01
Star TV Yalı Çapkını 4. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yalı Çapkını dizisi 4. bölüm fragmanı izle!

Ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Yalı Çapkını 3. bölüm Star TV ekranlarında seyirci ile buluştu. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını heyecanla bekliyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi 07 Ekim 2022 Cuma tarihinde 3. bölüm ile ekranlara geldi.

Yalı Çapkını 4. Bölüm Fragmanı İzle

Yalı Çapkını 4. bölüm fragmanını izleyebileceğiniz link...

Yalı Çapkını 4. bölüm fragmanını Youtube'dan izleyebileceğiniz link...

Yalı Çapkını dizi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanıyor?

  • Yeni sezon dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisi her hafta Cuma akşamları saat 20:00'da yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında izleyic ile buluşuyor.

Yalı Çapkını dizisi konusu ne?

Gaziantepli Korhan Ailesi’nin direği Halis Ağa’nın (Çetin Tekindor) el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in (Mert Ramazan Demir) evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu alacak olan Star’ın yeni dizisi “ Yalı Çapkını” çok yakında ekranlara gelecek.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’u buluşturan “Yalı Çapkını” dizisinin dün akşam yayınlanan ilk tanıtımı oldukça merak uyandırdı.

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda Gaziantepli Korhan Ailesi’nin başından geçenler anlatılacak.

Yalı Çapkını Dizisi oyuncuları!

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de yer alıyor.

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Yorum Yaz