DSİ Kura Sonuçları 2021 Sorgulama Ekranı | DSİ Kura Sonuçları İsim Listesi 2021 Açıklandı mı?

DSİ kura sonuçları 2021 sorgulama ekranına nasıl ulaşabilirim? DSİ kura sonuçları isim listesi yayınladı mı? DSİ kura sonuçları ile ilgili merak edilenler...

İŞ İLANLARI

DSİ kura sonuçları, 6 Eylül 2021 tarihli kura çekiminin ardından netlik kazandı. Başvurularını tamamlayan adaylar heyecanla yapılan açıklamaları takip etti. Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre DSİ kura çekimi noter tarafından ve kamera kaydı altında yapılacak ve akabinde sonuçlar kurum internet adresinde ilan edilecek.  Aşağıdaki link üzerinden tüm bölge müdürlüklerinin internet sitelerine ulaşabilirsiniz.

DSİ İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Sınav öncesi sınava katılacakların tespitine yönelik noter huzurundaki kura çekimi; açık iş sayısının dört (4) katı asil ve aynı sayıda yedek olacak şekilde 06.09.2021 tarihinde saat 10:00'da Bölge Müdürlüklerinde yapıldı. Kurada belirlenen adaylar daha sonra Bölge Müdürlükleri internet sitesinde ilan edilecek.. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacak. Aşağıdaki link üzerinden tüm bölge müdürlüklerine ulaşabilirsiniz.

DSİ İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARINA NEREDEN BAKILIR?

DSİ işçi alımı kura çekiminin sonuçları ise kura işlemlerinin tamamlanmasının ardından Bölge Müdürlükleri internet sitesinde ilan edilecek ve adaylara ayrıca tebligat yapılmayacak. Hangi bölge müdürlüğüne ne kadar ve hangi pozisyonlarda işçi alınacağına ilişkin detaylar aşağıdaki tabloda mevcuttur.

DSİ İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARINA DAİR DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

DSİ İŞÇİ ALIMI SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Noter huzurunda yapılan kura çekimlerinin ardından yazılı, sözlü ve uygulamalı sınava, ilanda belirtilen alınacak personel sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacak.

Kura ve sınavların tamamlanmasının ardından işe alımı kabul edilen adayların deneme süresi dört(4) ay olacak.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evrak ile Yazılı, Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

YORUMLAR

YORUM YAZ!

Yorum Ekle